2 rozbite BMW. Winny deszcz czy słabe umiejętności?

Od nocy na drogach powiatu ostrowskiego jest mokro i mniej przyczepnie niż w normalny dzień. Takie warunki powinny skłonić kierowców do ostrożniejszej jazdy, zwłaszcza jeśli mają samochód wyposażony w napęd na tylną oś. Przekonało się o tym dwóch kierowców BMW.

Około godziny 7 rano w Przygodzicach na ulicy Wysockiej kierowca BMW stracił panowanie nad autem i staranował kilka przęseł ogrodzenia. Bezpośrednio po zdarzeniu dogadał się z właścicielem posesji i udał się do domu. Tam jego stan zdrowia zaczął się pogarszać, dlatego trafił do szpitala. Lekarz zgodnie z zasadami powiadomił policję, a ta wszczęła pełne dochodzenie.

Drugie zdarzenia miało miejsce po godzinie 14. Na obwodnicy Ostrowa, na dojeździe do ronda Strugi, kierowca BMW stracił panowanie nad autem i uderzył w barierę energochłonną.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dostał ataku podczas jazdy autem
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
LIKU
2 lat temu

Jakim trzeba być nie ten tego żeby sie dogadac z kims bez wzywania policji po takich zniszczeniach :O

Tamtyn
2 lat temu
    To wina Tuska!
O S W
2 lat temu

Odpowiedź do użytkownika: Zenobiusz2gi:
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować perspektyw i ambicji w życiu jeśli dla Ciebie 20 letnie BMW jest szczytem ambicji i traktujesz to jako luksusu to nie mam więcej pytań …

anty BMW team
2 lat temu

Na 20 letniego wypierdzianego przez 10 właścicieli grata ich stać, ale na rozum i dobre opony już nie …

Karol
2 lat temu

na wypierdziane przez Niemca BMW ich stać, ale na opony już nie 🙂

Ostrowik
2 lat temu

Zasadniczo tylny napęd jest nieżyciowy

Zenobiusz2gi
2 lat temu

Nieee… bede peżotem jeżdzić,albo autem z cipką na masce. Najwiecej właśnie ryczą na bmki Ci, co im wstyd jeździć swoimi autami. Cipkowozy i lwy na masce. Pegoty i ReNuFki.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Zenobiusz2gi
O S W
2 lat temu

W Kaliszu przy WORD to jest tor do doskonalenia techniki jazdy z płytą poślizgową, można tam sobie wykupić jazdy z instruktorem i doskonalić np. technikę wyprowadzania auta z poślizgu na płycie poślizgowej itp.
Przysłowiowy Sebix z 20 letniego BMW tam nie pojedzie bo obciach, on przecie jest panem i królem drogi, najlepszym kierowcą pod słońcem i jemu nie potrzebne takie „pierdoły” …
Sebix ewentualnie gdzie by jedynie pojechał to tor wyścigowy, gdzie można wariować, ścigać się, szaleć, palić gumę i co tylko, ale Sebix i tak tam nie pojedzie bo szkoda mu kasy …

Kierowca OSW
2 lat temu

Do ostrow Autor
Ja mam na mysli cos bardziej rozbudowanego. Co np jak tor Kielce albo Torun.

Kierowca OSW
2 lat temu

Do ostrow Autor
W Word mozesz driftowac i palic gume?

31
0
Napisz co o tym sądziszx