Proszczepionkowe imprezy wokół Ostrowa

Zawody sportowe, festyny, warsztaty, akcje charytatywne – czyli do wyboru, do koloru. Wszystko to zorganizowane zostanie z funduszu promującego szczepienia przeciw Covid-19.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ememen
2 lat temu

Żeby się szczepić warunkowo dopuszczonym specyfikiem medycznym na takim ludowym przytupie, bez należytego uświadomienia podawanego przez producentów ryzyka i szczegółowego wywiadu medycznego, to trzeba być wyjątkowo wadliwym produktem ludzkim!

Tragedia
2 lat temu

Najbardziej mnie rozśmiesza ,choroba BEZOBJAWOWA !!!!! Czy na prawdę Polacy są IMBECYLAMI !!? 5ta szczepionka CZEKA.

Obudzcie się!!!
2 lat temu

Lewusy , PO KO,Hooownia, itp już chcą PRZYMUSU !!!! wyszczepień ,p/Covid !!

Anty pisowiec
2 lat temu

Czego to mafia pisowska nie wymyśli żeby poddać własnych obywateli experymentom medycznym. Wzamian za łapówki koncernów medycznych. Nie dosycz, że przestępcy to do tego handlarze obywatelami Polski.

do wojciech
2 lat temu

to nawet nie jest chore to jest psychicznie chore
przez dwa lata umarło niby na cov19 okolo 5 mln ludzi ale jakoś nikt nie pisze że przez wszelkiej maści inne choroby itp zmarło ponad 70 mln ludzi
to jest pandemia ?
to jest żart !!!!

Wojciech
2 lat temu

Dzisiaj było 222 ,,zakażeń C-19, 1 osoba zmarła. Przy czym ,,zakażenie” nie jest jednoznaczne z chorobą! Codziennie umiera w Polsce pewnie około 1000 – 1500 osób. Czy z innymi chorobami nasz nierząd wylatuje codziennie ze statystykami? Ludzie! To jest chore !!!

Fallus Anolymus
2 lat temu

Do d..y niech se wsadzą te srowidowe szczypawki. Mnie zaszczepicie po moim zimniutkim trupie.

Obudzcie się!!!
2 lat temu

Czy NIKT się nie zastanawia, GDZIE podziała się ZWYKŁA grypa !!!!? I jej POWIKŁANIA !!!? A ILE chorób płucnych było co roku od ZAWSZE !!!Tępota umysłowa wszechobecna. Tragiczne.

Do Przedstaw się
2 lat temu

Dorota ma rację. Epidemia nie wzięła się z doopy tylko wyleciała na nietoperzu z pilnie strzeżonego laboratorium w miejscowości Wuhan.Malo kto już o tym pamięta. Paradoksem jest fakt iż widać gołym okiem że nie idzie tu o walkę z wirusem tylko o pobijanie rekordów w dyscyplinie wstrzykiwania ludziom preparatu,który został nazwany szczepionką i został warunkowo dopuszczony do obrotu.I sposób w jaki się to promuje: zachęca się do zgromadzeń, organizuje festyny,aby wcisnąć ludziom preparat,,który da im przepustkę do zgromadzeń i brania udziału w festynach.Czy Wy to widzicie?

Przedstaw się
2 lat temu

Pani Dorotka ma pani rację oczywiście. Epidemia wzięta z doopy. W ogóle dzieją sie rzeczy dziwaczne. Dzieje sie coś nienormalnego.

40
0
Napisz co o tym sądziszx