Proszczepionkowe imprezy wokół Ostrowa

Zawody sportowe, festyny, warsztaty, akcje charytatywne – czyli do wyboru, do koloru. Wszystko to zorganizowane zostanie z funduszu promującego szczepienia przeciw Covid-19.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Rozbity radiowóz ITD (ZDJĘCIA) (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Teresa
2 lat temu

A my z mężem zmieniliśmy diametralnie zdanie. Jesteśmy już 2 miesiące po szczepieniu (preparat AstraZeneca) i po przebadaniu na ilość przeciwciał okazało się, że nie mamy ich wcale. Więc jaki sens szczepienia. Dlaczego nie mamy przeciw ciał. Naszym przykładem poszło wielu znajomych i też u niektórych brak lub znikoma ilość. Powoli są przecieki informacji i narracja o trzeciej dawce. Ale chyba już nie damy się zaszczepić. Jako to ma sens. Co to ma na celu. Nie wiemy co mamy już o tym myśleć.

Lippekk
2 lat temu

Dobry produkt nie potrzebuje zachęty.

Rajmund
2 lat temu

Bardzo dobra inicjatywa. Być może takie dzianie uratuje jeszcze kilka nie zdecydowanych dusz. Reszta za swoją głupotę zapłaci na jesieni największą cenę – śmierć pod respiratorem. Ale nie żal mi ich. Miejsce idiotów którzy nie ufają lekarzom i rządowi jest u św. Piotra.

do Marek77
2 lat temu

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/kgw
tyle w temacie 🙂
brak słów

Marek77
2 lat temu

Biznes się kreci każde KGW za barana który się zaszczepi dostanie od 15 do 30 pln. Fakt na takim wydarzeniu trzeba znaleźć 100 takich chętnych baranów. Ale czego to dziś nie robi się dla hajsu.
I na to qrwa idą nasze podatki.
.

Antycovidowiec
2 lat temu

A kiedy dyskoteka antycovidowa? Normalni też potrzebują rozrywki!!!

do kasia
2 lat temu

dobrego towaru nie trzeba ma siłę promować i reklamować tak robi się tylko z szajsem i tandetą

Adam
2 lat temu

Byle gdzie, byle czym, byle jak, byle kiedy – podsumowanie preparatów.

KASIA
2 lat temu

Jeszcze historia nie doświadczyła takiego cyrku jak jest teraz z promowaniem szczepień. Na tą chwilę Polska już z naszych pieniędzy wpompowała w tę promocję 1 miliard pln. Cóż takiego cudownego jest w tych szczepionkach, że warto tyle włożyć w ich promocję. Ciekawe kiedy w Polsce oficjalne info o kolejnej dawce. Cóż byle do wiosny do 5 fali. Pozdrawiam kumatych.

Gość
2 lat temu

A skąd pieniądze na te imprezy ? Brak funduszy na lekarzy, pielęgniarki, ratowników, zamykane oddziały, a kasa na bzdurne festyny i imprezy jest. Kto jest tego fundatorem ?

40
0
Napisz co o tym sądziszx