Atakował instalację GSM. Obawiał się 5G?

Udostępnij
Tweet

Około południa policja została powiadomiona o mężczyźnie na dachu budynku. Świadkowie twierdzili, że wyrywa przewody od anten GSM.

W chwili przyjazdu radiowozu mężczyzna leżał za murkiem przy skraju dachu. Poproszono o pomoc strażaków o przyjazd z podnośnikiem koszowym.

Strażacy wwieźli na dach policjanta, a funkcjonariuszka została na dole. Stróż prawa obezwładnił agresora i po zabezpieczeniu za pomocą liny przetransportowano go w koszu na dół. Do pomocy przyjechał drugi radiowóz. Policjanci wsadzili podejrzanego do klatki z tyłu busa.

Na budynku znajdują się anteny GSM należące do operatorów Plus i Aero. Ten drugi zamontował także nadajnik 5G.

Część osób jest przekonana o wysokiej szkodliwości promieniowania 5G. W Polsce w rzeczywistości jest to częstotliwość 2600 MHz. Niektóre środowiska łączą szczepionki przeciwko Covid-19 z rozwojem sieci 5G. Zainteresowani mogą poczytać w internecie na te tematy.

Trwa wyjaśnianie szczegółów zdarzenia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
CzaryMary
2 lat temu

Konfa jak się patrzy. Tam płaskoziemcy, antyszczepionkowcy i foliowe czapeczki to twardy elektorat. Zaraz zaczną hydranty przewracać bo żyła wodna im szkodzi. Do wyborów z wierzbową różdżką chodzą i zawsze się trzęsie tam gdzie Braun.

Kamil
2 lat temu

Napewno wyborca PO lub holowni, oni nie mają mózgu

marian
2 lat temu

kilku takich świrów się umówi i w razie wypadku po karetkę będzie trzeba dzwonić łańcuchami, powinien dostać 3 miesiące odsiadki, 30000 zł grzywny i świrusy na usługach kremla się nauczą

8* i konfederację i kukiza
2 lat temu

Żołnierz wyklęty.
Tylko las wycięty.

Bill Gates z Ameryki
2 lat temu

Wyborca Konfederacji. Oni tam szurów zrzeszają.

Abc
2 lat temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczepionki przeciw covid 19

matrix jest fuj
2 lat temu

Mój człowiek ! sytuacja śmieszna ale proponuję zapoznać się z tematem. Moim zdaniem to będzie największy problem najbliższych lat. Nie chodzi o samo 5G lecz rozwój pola elektromagnetycznego w ogóle. Zastanówmy się w jakim świecie chcemy żyć

O S W
2 lat temu

Fajna policjantka ta blondyna … 🙂

anty kmiot , anty agrounia
2 lat temu

Uaaa ulala ta blondyneczka policjanta dobra sztuka, mogła by mnie zakuć w kajdanki – nie miał być nic przeciwko, widać strażaki dobre chłopaki też bajere cisnęli z laseczką heh 😉

ciekawy
2 lat temu

Czyli 5G z częstotliwością 2600MHz jest szkodliwe a WiFi 2,4GHz (2400MHz) jest spoko.

30
0
Napisz co o tym sądziszx