Kolejne zderzenie na wyremontowanym skrzyżowaniu

Kolejne zdarzenie w krótkim czasie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Raszkowskiej i Alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Tym razem kilka minut przed godziną 6 rano doszło do zderzenia busa z osobówką.

Przed godziną 6 rano sygnalizatory świetlne migały pomarańczowym światłem. Od strony wiaduktu krotoszyńskiej jechał bus z powiatu krotoszyńskiego, za którego kierownicą siedział kurier. Z przeciwka od strony Wojska Polskiego jechał osobowy mercedes.

Kierowca dostawczego iveco zignorował podczas skrętu w lewo konieczność ustąpienia pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z osobówką. Miał szczęście, że kierowca mercedesa zdążył wytracić sporo prędkości, bo inaczej dostawczak mógłby się przewrócić na bok.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Będzie Wesoło
1 rok temu

Sygnalizatorów tam dojebali tyle, że firma serwisowa ma fuchę do końca świata i tydzień dłużej. Ciasno tam w UJ i tiry z wojska Polskiego w aleje będą to demolować nagminnie.

Defrotroid
1 rok temu

Co z tego że nowe skrzyżowanie? Jak ludzie „kierowcy” przepisów i znaków nie znają 🤣🤣🤣

komono
1 rok temu

PO lak
JE żdżący
BUS em…

Plandemia5GBillGejz
1 rok temu

Miasto przyjazne dla ludzi 😀 To je spisek! I rondo też. Ustawka redaktora z władzami haha. Bez tego musiał by pisać o żniwach czy coś. A tak, sensacja cały rok.

ma
1 rok temu

bo tak po parwdzie co za matoł wyłacza te światła w nocy.

O S W
1 rok temu

Niestety mam złe informacje, ale trochę nowego asfaltu, kostki na chodnikach i krawężników nie zwiększyło bezpieczeństwa 😉 😉 😉

???
1 rok temu

PKR i wszystko jasne!!!
Myśli że ma większe auto i jest głupim kurierem to ma pierwszeństwo?!!!
Tak jeżdżą debilni kurierzy!!!
Mają w dupie przepisy bo im się ciągle spieszy!
Odebrać mu prawo jazdy i na ponowny egzamin skoro nie zna przepisów!!!

Kierowca
1 rok temu

Skomentował bym ale nie bardzo wiem jak mam nadzieję że sprawca stracił prawo jazdy

Ost
1 rok temu

Inne skrzyżowanie, Al.Słowackiego/Kaliska/Olsztyńska – ciemności od kilku miesięcy, nie świeci kilka lamp. Czy ktoś w mieście panuje nad oświetlaniem? W Kaliszu przyjmują zgłoszenie i nic się nie dzieje, jak lampy nie świeciły tak nie świecą.

Czytelnik
1 rok temu

Trzeba rondo zrobić bo nowe skrzyżowanie nie jest bezpieczne kierowcy nie umieją jeździć gdy nie działa sygnalizacja świetlna wystarczy popatrzeć na znaki

17
0
Napisz co o tym sądziszx