Kolejny czarny punkt na mapie. Nie żyje 31-latek

Udostępnij
Tweet

Tragedia na drodze wojewódzkiej nr 442 łączącej Kalisz z Wrześnią. W miejscowości Górne Grądy audi kierowane przez 31-letniego mieszkańca powiatu pleszewskiego uderzyło w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek 16 sierpnia po godzinie 18:00 w miejscowości Górna Grądy w powiecie wrzesińskim.

Z nieustalonych przyczyn 31-letni kierowca audi A4 z powiatu pleszewskiego stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył skarpę, a następnie w drzewo – informuje rzecznik wrzesińskiej policji. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Podróżował sam.

W minionym tygodniu, 12 sierpnia również na trasie Kalisz – Września, w miejscowości Czołnochów w powiecie pleszewskim 13-letni rowerzysta został potrącony przez samochód ciężarowego Mana. Chłopiec, w wyniku odniesionych obrażeń ciała, poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym. Zarówno kierowca ciężarówki – 42-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, jak i rowerzysta poruszali się w tym samym kierunku. 42-latek był trzeźwy.

fot: wiadomości wrzesińskie

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Smerfetka
2 lat temu

Uwaga na sarny i inne leśne zwierzęta! Ostatnimi czasy nagminnie wybiegają na drogi, nawet przy dozwolonej prędkości 90km/h i śliskiej nawierzchni nie trudno o utratę panowania nad pojazdem przy próbie gwałtownego hamowania/wyminięcia takiego zwierzęcia… „Nieustalona przyczyna” w tym wypadku też mogła mieć podobne podłoże

js
2 lat temu

Szybciej, szybciej, szybciej. Tak bardzo niektórzy spieszą się umierać. Na żal nie ma czasu. Żal zostaje w najbliższych. Czy warto się tak spieszyć?

Franc
2 lat temu

„Z nieustalonych przyczyn” – stan techniczny auta, zapewne coś się oberwało 🙁 szkoda człowieka

d l
2 lat temu

nie MK, wysokie kary, radary, straszenie, policyjne panstwo . Ale nauka, prewencia w szkolach WORD itp. kultury, zasad uczy sie od dziecka.

Iryk
2 lat temu

Każdej ulicy wies i miasto powinno być dużo światła i dużo fotoradar

dziadek
2 lat temu

nie czarny punkt tylko brawura jak zawsze i brak wyobraźni .

Drivierse
2 lat temu

Co roku ginie mała miejscowość 7-8 tys. ludzi -to smutne. Ale to jest na pewno 5 fala, śmiertelność na drogach jest coraz bardziej dramatyczna, natychmiast zakazać jeździć, wprowadzić kwarantannę, na maskę samochodu obowiązkowe, nic nie dające poduszki i 1km dystansu od drzew.

7
0
Napisz co o tym sądziszx