Zderzenie śmieciarki i renault na Chłapowskiego

Udostępnij
Tweet

Na skrzyżowaniu ulic Chłapowskiego i Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia renault i śmieciarki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy samochodu wiozącego odpady i spowodował kolizję. Nikt nie odniósł obrażeń.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zamknięto znane miejsce rozrywki
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
2 lat temu

Śmieciarki w Ostrowie, głownie tez z MZO to takie BMW wśród ciężarówek !!!

Nikt
2 lat temu

Asinicjal to nie Kosz oni tam nie jeżdżą

Asinicjal
2 lat temu

Jeśli ta śmieciarka z firmy kosz obslugiwala wczoraj po godz. 8 ulice Krasickiego, Poniatowskiego, Okólna i Kordeckigo, to jej kierowcy na Kordeckigo (przy złotniku), zwróciłem uwagę, że jeździ jak szalony. Jadąc rowerem, widziałem, że kierowca pokonywal tą trasę z 2 pracownikami stojącymi z tyłu na stopniach śmieciarki z tak dużą prędkością, że bałem się że ich pogubi. Jadąc takze tą trasą zauważyłem, że kierowca zatrzymał się przy 2 kubłach we wskazanym wyźej miejscu. Udało mi się ich dogonić i zwrócić kierowcy uwagę. Pracownikom przemieszczajacym się do drugiego kubła powiedziałem, że może ich pogubić. Jeden z nich odpowiedział NO. Jadąc dalej w kierunku mostu odolanowskigo, myślałem, że bede mijany i zaobserwuję jak zachowa się kierowca po mojej uwadze. Ale nie przewidziałem, że kierowca w tamtym miejscu zawróci. W bardzo dużym procencie mam pewność, że to ten samochod. Może przez moją interwencję dwaj pracownicy w czasie wypadku byli w szoferce, a nie z tyłu na stopniach.

ostr
2 lat temu

Tam są światła, to musiał na czerwonym wjechać…

Ślepy posiadacz uprawnień - Stępień
2 lat temu

ojej ktoś tutaj musi pilnie iść do okulisty , nie zauważyć ciężarówki to trzeba być ślepym .

Hudy81
2 lat temu

POS I wszystko jasne

Je**ć lewackich cw*li
2 lat temu

To albo podobne Clio zapierd***ło wczoraj Grabowską ze 150 albo lepiej, jakiś ku**a oszołom

Adam F.
2 lat temu

to akurat auto z firmy kosz , oni akurat jeżdżą spoko , nie chcę broń Boże wrzucać wszystkich do jednego worka , ale najwięksi rajdowcy to jeżdżą w MZO na śmieciarkach , notoryczne wymuszanie pierwszeństwa na Staroprzygodzkiej (na drodze czują się jak na własnym podwórku) i nie tylko tam , przekraczanie dopuszczalnej prędkości , co chwilę wjeżdżają na prostym i dużym skrzyżowaniu na krawężniki i chodniki niszcząc je , można by jeszcze trochę wymieniać – nie wiem może większość szoferów tam ma jakieś nie spełnione ambicje o zostaniu rajdowcami itp. spokojna robota , płatne na godzinę to jeźdżą jak na złamanie karku no coś tutaj nie gra , ewentualnie niech im tam prezes założy jakieś zakładowe kółko motoryzacyjne czy coś gdzie po godzinach będą mogli się wyszaleć na placu nie wiem podriftować śmieciarką czy palić gumę itd.

O S W
2 lat temu

No no – należy pogratulować mistrzowi kierownicy z Renault bo nie zauważyć takiego dużego auta to już naprawdę trzeba chcieć, obowiązkowa pilna wizyta u dobrego okulisty lub następnym razem proponuję podczas jazdy telefonik odłożyć na bok !!! 😉

9
0
Napisz co o tym sądziszx