OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policjant uratował kolejne zwierzę

Policjant z ostrowskiej drogówki, zwany także nieoficjalnie dr. Dolittle, uratował kolejne zwierzę. Tym razem w jego opiekuńcze ręce trafił bocian. Wcześniej pomagał kotkom i psom.

Zapewne są gatunki zwierząt, których przedstawicieli nasz policjant jeszcze nie uratował, ale ta lista znowu sie skurczyła. Tym razem pomoc otrzymał bocian, który miał problemy z lataniem. Trafił już pod opiekę weterynarza. Teraz tylko czekać, aż się bociek odwdzięczy – komentuje ostrowska komenda.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Flor
3 miesięcy temu

Brawo Tomek 😀 Każdy człowiek który martwi się o losy zwierzaków to dobry człowiek i napewno nie ominie żadnego zwierzaka w potrzebie . Tak trzymać a inni niech opowiadają co chcą , wszystkich nie zadowolimy . Pozdrawiam

Broo
3 miesięcy temu

Tylko do tego się nadają

Chińczyk
3 miesięcy temu

Ja umieć przyrządzić pyszna potrawa z klekota. Ja mieć talent , czucia smaku , kubki smakowe i dobry węch mieć.

Adrian
3 miesięcy temu

Doby chłop z tego psa. Puszki i tak nie oddom.

krytyk
3 miesięcy temu

To są już jakieś jaja!!!!!!!!! Pewnie następny artykuł będzie ,że komendant policji uratował 2 kg ślimaków. ( A ludzi mają w D..E. Taka ta nasza policja.)

Simona
3 miesięcy temu

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Nie tylko dba o bezpieczeństwo i życie ludzi, ale też bezpieczeństwo i życie zwierząt ( w tej okoliczności ptaków ) dzięki empatii, którą Pan posiada jest Pan wzorem do naśladowania. Brawo dla Pana! piękny gest. W naturze bezpowrotnie nic nie ginie, za ofiarowane dobro, ten bociek odwdzięczy się Panu z nawiązką. Oby takich ludzi było więcej.

Olek
3 miesięcy temu

oh asz się łza w oku kreci widząc taki obraz tego człowieka, możliwe ze tego boćka potronciło jakieś Bmw jadące z nadmierną prędkością

Andzia
3 miesięcy temu

Wielkie brawa, widac że czlowiek o wielkim sercu Super gratulacje.

bartek
3 miesięcy temu

Miejsce mew jest w portach a ty ku temu masz ambicje wiec frun do Hamburga a nuz cie koezanki przyjma-probuj.

Last edited 3 miesięcy temu by bartek
O S W
3 miesięcy temu

Ludzki odruch musi być w dzisiejszych chorych czasach pokazywany jako wzór, no ale cóż takie czasy …
Co do Szanownego Pana Policjanta to naprawdę równy gość, miałem z nim niestety/stety kiedyś do czynienia i naprawdę w porządku chłop – żeby wszyscy policjanci byli tacy „normlani” to obywatele zupełnie inaczej postrzegali by tą formację, a tak jest jak jest no, ale dobrze że choć jeden jest oki.

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x