Rogatka na policyjnym wozie. Policjant ukarany

Kilka dni temu portale społecznościowe obiegło zdjęcie z policyjnym wozem z wydziału konwojowego. Funkcjonariusz policji wjechał na przejazd kolejowy przy ulicy Słonecznej w Ostrowie Wielkopolskim. Nie opuścił go zanim zamknęła się na nim rogatka.

w związku z popełnionymi wykroczeniami, policjant został ukarany mandatami karnymi w łącznej kwocie 800 złotych, otrzymał też 10 punktów karnych. Rogatka i radiowóz nie zostały uszkodzone. Radiowozem kierował policjant Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, pełniący służbę na terenie powiatu ostrowskiego. – poinformowała Małgorzata Michaś z ostrowskiej komendy.

CZYTAJ  Złodziejaszek poszukiwany

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowiec
1 rok temu

Co z trzeźwością?

Lech
1 rok temu

@6666
A ja tobie zabrałbym jedną szóstkę i posłałbym ciebie do diabła!

Rex
1 rok temu

papier wytrzyma kazdą informację a zaplacic ? hahahaha mozna i tak napisać 😉

.,.,
1 rok temu

Ja pierdole! Typowe Polaki cebulaki w białych skarpetach, klapkach Kubota i z siatą z biedry. Ukarali, ŻLE!!! Dostałby pouczenie też ŹLE!!! Wy tak naprawdę myślicie czy to tylko takie sobie ANONIMOWE żarciki??? Każdemu się może zdarzyć coś odwalić. Tu na szczęście nic nikomu się nie stało.

Ostrów i ja
1 rok temu

Ukarany ta co najwyżej usłyszal nie wolno tak co dajesz za przykład i pracuj dalej 🤣

no
1 rok temu

jeśli rzeczywiście został ukarany, to tylko znak, że w policji zaczyna się dobrze dziać, czyli jeśli policjant popełnia wykroczenie lub przestępstwo, nie ma zmiłuj się i musi bęknąć ( pisząc kolokwialnie) za to jak każdy inny człowiek, a komendant jest odpowiedzialny za dopilnowanie, by sprawiedliwości stało się zadość…..tyle

Maly
1 rok temu

Jakiś mi trudno w to uwierzyć że został ukarany policjant

kit
1 rok temu

No i ????? Policjant mimo wszystko też człowiek. Popełnił błąd dobrze ze tak się skończyło.

BHP IMBUS
1 rok temu

Dobrze, że nie doszło to tragedii. Tylko jedna rzecz mnie niepokoi czy osoba odpowiedzialna za wyprodukowanie śrubokręta, którym została przykręcona tabliczka NIE DOTYKAĆ wykonywała starannie powierzone obowiązki na stanowisku pracy. Raczej nie zanosi się na to, śrubokręt został krzywo wykonany i teraz efekty jej pracy widać na zdjęciu jak krzywo ta tabliczka przykręcona.

6666
1 rok temu

za mało ja bym dała 5 tys. i do końca życia zabrała prawo jazdy

10
0
Napisz co o tym sądziszx