Czołowe zderzenie audi i citroena na Wylotowej

Przed godziną 11 doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Ulicą Wylotową w stronę centrum jechały dwie kobiety citroenem berlingo.

Kierująca z citroena według relacji pasażerki zasnęła i zjechała na lewy pas, gdzie zderzyła się z audi, którym jechał mężczyzna.

Do kobiet przysłano dwie karetki pogotowia ratunkowego. Mieszkanki Ostrowa Wielkopolskiego były przytomne i uskarżały się na bóle różnych części ciała.

CZYTAJ  Koszykarki awansowały

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
DRON
1 rok temu

Do kierowiec ty to tachograf włóż sobie w ten głupi łeb

rar
1 rok temu

stare graty

Asfalt
1 rok temu

Stara pudernica , głupia jak but , mogła kogoś zabić. Baby za kierownicą są głupie.

Kaja
1 rok temu

Jak nie wiecie jaka była przyczyna wypadku to lepiej nie piszcie bo nie było tak jak ktoś napisał że patrzał w komórke bo ja wiem bo to z mojej rodziny.

O S W
1 rok temu

Tak bronicie tych śpiochów za kółkiem, a bo może była po nocce, może jej się chciało spać itp. itd. powiem krótko inaczej będziecie śpiewać jak Wam ktoś taki wyleci na czołówkę i zabije Was lub kogoś z rodziny !!!
Nie interesuje mnie to, że ktoś jest zmęczony po nocce czy w nocy nie spał bo grał na komputerze, rozumiecie wywalone mam na to !!! Natomiast niech nie wsiada za kółko do cholery jak jest mocno zmęczony czy ledwo przytomny bo to tak samo jak by był pijany, na tych Naszych cholernych drogach nigdy nie będzie lepiej jeśli będzie istnieć społeczne przyzwolenie na kierowanie autem w każdym stanie, nie tylko po alkoholu, masakra ludzie ogarnijcie się z tymi komentarzami !!!

Aga
1 rok temu

A wy co głupie dziady nie szpanujecie furami???Co drugi zamiast na drogę ogląda się za laskami.Wiec gościu wyluzuj bo co piszesz to żenada.

Bronek
1 rok temu

Biedny kierowca audi
A jak by go zabiła?Tak właśnie jeżdżą kobiety!!! Fajka komura w łapie i szpan na drodze!

Artur
1 rok temu

Ta baba ktora zasnęła ma 70 lat i wracała z giełdy warzywnej.Ale mogła stanąć i odpocząć jak była śpiącą. Wogole po 70 tce nie powinni jeździć autem tylko na nogach zapierniczać.

Gorzałka fajna jest
1 rok temu

Oby więcej pijaków za kółkiem…

Skazany
1 rok temu

Oby mniej śpiochów za kółkiem…

19
0
Napisz co o tym sądziszx