Wyruszyli na Wigrach do Zakopanego

Dziś wyruszyła do Zakopanego grupa rowerowych pasjonatów. W ciągu 5 dni zamierzają przejechać 400 kilometrów na kultowych rowerach Wigry. Wszystko dla 5-letniego Wiktora Taterki. Jednym z uczestników jest mieszkaniec podostrowskiej Dębnicy.

Plan, który założyli zakłada przejechanie około 80-100 kilometrów dziennie – mówi Piotr Łęgowski z grupy Wigry Składaki Dobre Chłopaki. Rowerzyści podkreślają, że na Wigrach jeździ się świetnie. Akcja ma na celu nagłośnienie zbiórki na przeprowadzenie operacji i rehabilitacji chorego chłopca.

Wiatru w żagle dodaje fakt, że dotychczasowa walka przyniosła ogromne efekty w zdrowiu Wiktora.
Chłopiec przeszedł operację stawów biodrowych, ale potrzebuje jeszcze bardzo ważnej i kosztownej rehabilitacji, która wzmocni i przygotuje jego organizm do postawienia pierwszego samodzielnego kroku.

Rodzice zdecydowali się na zabieg operacyjny w Paley European Institute w Warszawie. Jest to jedno z najlepszych miejsc do leczenia deformacji narządu ruchu. Dzięki unikalnej technice operacyjnej powrót do stanu sprzed operacji jest o wiele łatwiejszy w porównaniu do tradycyjnych metod. Po tym zabiegu, chłopczyk wymaga intensywnej, specjalistycznej i drogiej rehabilitacji, której koszt wynosi 50 tys. zł.
Zbiórkę tej kwoty wesprą śmiałkowie z Wigry Składaki Dobre Chłopaki.

Zbiórka trwa! Liczy się każda złotówka! Pieniądze można wpłacać na stronie: https://www.siepomaga.pl/jedziemydlawiktorkawigryskladakidobrechlopaki

CZYTAJ  Spektakularna kradzież z domu (aktualizacja)

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
1 rok temu

Po co Wy tam chłopy jedziecie . Zakopane to już coś podobne do tego Zakopanego z poprzednich lat . A dlaczego ? Bo sami mieszkańcy opowiadają co się dzieje . Na Krupówkach jedno wielkie targowisko i galeria tam nie ma nic wspólnego z tradycją . Miejscowi mówią że jeszcze z dziesięć lat i będzie jak Karpaczem było i przeminęło . Ja osobiście odradzam jak ktoś chce pojechać na dłużej jak trzy dni .

Kargul
1 rok temu

Ja, nie było wincej składaków. To resztka magazynowa.

Serwis
1 rok temu

Mam nadzieję że wzięli spawarkę ze sobą bo jak rama pęknie przy tym składaczku to bydzie kuniec jazdy hehe.

Duży wysiłek dla nich
1 rok temu

Na tych małych kółkach to zajadą się chłopaki. Nie można było wziąć rowerów z kołami 26 cali ???

Do
1 rok temu

cel szczytny – ale pozostałość prosi sie o lekarza spcjaliste /

Ja
1 rok temu

Było trzeba dać jakieś ogłoszenie więcej osób by się zebrało i pojechało

anonim
1 rok temu

mają co pedałować.. powodzenia 😉

Tomek
1 rok temu

Konrad i koledzy, powodzenia!

8
0
Napisz co o tym sądziszx