Kierowca busa nie ogarnął ronda bankowego

Kierowca busa wjechał na rondo bankowe od strony Przygodzic. Chciał zjechać w ulicę Głogowską, ale nie zwrócił uwagi, że kierowca wiśniowej osobówki zamierza objechać rondo zewnętrznym pasem.

W takiej sytuacji wina jest po stronie kierowcy busa, który zmieniając pas, powinien upewnić się czy nie znajduje się na nim inny pojazd. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

POLECANE NEWSY
54 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
luk
5 miesięcy temu

Do — POSów,,, nie dziwie się że tak piszesz jesteś mało inteligentny i nie potrafisz z liczyć powyżej 1+ ,,,,, Ale jak się pochodzi z prowincji to nie ma co się ciebie czepiać — bu ha ha

o. Rydzyk
5 miesięcy temu

po co budujecie ronda jak nawet prostą drogą jeździć nie umiecie

POSów
5 miesięcy temu

POS jedno rondo macie i nie potraficie po nim jeździć. Najlepiej zawsze po zewnętrznej!!! Łowcy blach.

Mariusz
5 miesięcy temu

Do Mieciu
Sam jesteś Debilem może tak się ustawil żeby wjechać w Kościuszki właśnie z zewnętrznego pasa
Znaki przed wyjazdem na rondonod strony wrocławskiej
Prawy -Prosto i w lewo
Lewy -W lewo

I po co tutaj dyskusja jakakolwiek
Wróćcie do przepisów ruchu drogowego później podyskutujcie

Mieciu
5 miesięcy temu

Kierowca busa fakt, nie dokonał procedur przy zmianie pasa(opuszczaniu ronda). Kierujący nissanem jest debilem robiąc turne po rondzie zewnętrznym pasem. Tutaj niestety zasada ograniczonego zaufania do innych kierujących się kłania.

leon
5 miesięcy temu

Znak który stoi przed rondem to znak uzupełniający a za tym znak ronda ze strzałkami w koło. Czyli co dla ludzi ciężko myślących powinno oznaczać takie kółeczko z goniącymi się strzałkami ?? do tego linia przerywana dzieląca pasy ruchu ??? to jak 1+1

Last edited 5 miesięcy temu by leon
Instruktor
5 miesięcy temu

Co za debil ciekawe czy na skrzyżowaniu jedzie w lewo z prawego pasa poco tu jest jakaś dyskusja wjechał na rodo prawym pasem jedzie w prawo i na wprost poco tu wogule dyskutować i potem wszyscy myślą że prawym pasem może jeździć wokoło ronda. Rondo to skrzyżowanie o ruchu okrężnym i zasady są takie jak na zwykłym skrzyżowaniu tylko z doniczką na środku dla debili co nie wiedzą co to rondo

Last edited 5 miesięcy temu by Instruktor
O S W
5 miesięcy temu

Do IGA głąb drogowy, ale zjeżdżając z ronda zmieniasz pas ruchu jadąc wewnętrznym pasem jak w tym przypadku także czego uczysz jak sama nie wiesz ???
To samo jakby pasy ruchu na rondzie były inaczej poprowadzone to równie dobrze zjeżdżając z ronda ten z lewej może mieć pierwszeństwo jeśli jego pas ruchu będzie poprowadzony inaczej …
Ogólnie to nie wiem po co ta cała dyskusja jak sprawa jest jasna, rondo jest proste jak drut tylko ludzie nie znają lub nie chcą znać i stosować przepisów ruchu drogowego i tyle.

Jerry
5 miesięcy temu

Wjeżdżając na skrzyżowanie z ruchem okrężnym trzeba się mocno zastanowić gdzie będę opuszczał to skrzyżowanie. Trzeba znać podstawowe przepisy ruchu drogowego dotyczące zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu.

Iga
5 miesięcy temu

Do tego co mnie obraża. – umiesz dziecko czytać ze zrozumieniem? Napisałam, że ZJEŻDŻAJĄC Z RONDA PIERWSZEŃSTWO MA KIEROWCA NA PRAWYM PASIE, a nie zmieniając pas na rondzie, ale widzę że niektóre dzieci wypowiadają się tutaj nie mając nawet karty rowerowej, a co dopiero wymagać znajomości przepisów RD? i to nie jest żadna analogia tylko przepisy, ale jak takie dzieci będą myśleć ,, analogicznie” to wypadków będzie więcej.

54
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x