Pani Minister została babcią

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg została babcią. Nie po raz pierwszy, ale już piąty. Wieść o tym została ogłoszona podczas pikniku rodzinnego odbywającego się w Miejskiej Górce k. Rawicza przez burmistrza, a pani minister to potwierdziła podczas swojego wystąpienia.

Choć pani Marlena Maląg ma dopiero 56 lat, to doczekała się już pięciorga wnucząt – 3 dziewczynek oraz 2 chłopców. Jedna z jej córek wybrała w piątek ostrowski szpital na poród potomka, choć za sprawą pozycji „babci” mogłaby zabiegać o poród w innych szpitalach. Rodzina pani minister wyszła z założenia, że tu na miejscu będzie zapewniona najbardziej profesjonalna obsługa.

Całej rodzinie życzymy wielu wspaniałych chwil z kolejnym dzieciątkiem.

POLECANE NEWSY

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Remik
1 rok temu

A dlaczego w sprawie szczepień taka cisza w Ostrowie ? Czy wszyscy lekarze i pielegniarki w szpitalu które pracują na oddziałach , na salach operacyjnych bezpośrednio z pacjetami , sa zaszczepione? czy w przychodniach lekarskich lekarze i pielegniarki i personel pomcniczy jest zaszczepiony, czy w labolatoriach laborantki które pobierają krew , sa zaszczepione ? Minister zdrowia wszystkich namawia do szczepień a jak to sie ma w każdym szpitalu w Polsce ?

CO nam robią
1 rok temu

Od 6mcy będą szczepić POLSKIE dzieci na Covida. TO dziecko ,PILNOWAĆ, zeby jako przykład ,w pierwszym rzędzie wyszczepić.I wszystkie z CAŁEGO Sejmu i Senatu !!!!!! W Dmach Dziecka ,bodaj 4 w PL ,już to robią,jako eksperyment !!!! URWA MAĆ!!!

Magda
1 rok temu

Wow. Jaki news! I jeszcze nie wykorzystała znajomości…
Jej się za to coś naprawdę należy!!!

Do Ryszard
1 rok temu

Dzidzia liczniki spisuje. Chyba że załapał robotę np: w jakiejś miejskiej spółce?

XYZ
1 rok temu

Do Adam: twierdzisz, że Marlena Maląg śmieje się z fali hejtu. Więc wyjaśniam: ona nie ma innego wyjścia, tylko w ten sposób próbuje (w swoim mniemaniu) zachować „twarz”, którą dawno już straciła przez sposób w jaki traktowała pracowników! Teraz sądzi, że ludzie zapomną jej uczynki i mobbing jakiemu poddawała ludzi! Póki żyjemy nie zapomnimy i mamy na to dowody.

Zawodnik
1 rok temu

Może by się nie zmieścił na foto. Dość mało światła jest u góry:)

Ryszard
1 rok temu

A gdzie szczęśliwy dziadzia ?

FREDI
1 rok temu

Wooow
Codziennie miliony kobiet zostaje babciami,i jakoś nie mają parcia na szkło.a pani Maląg została babcią i robią z tego sensację 21 wieku.
Myślę że są ciekawsze rzeczy, które by warto zamieścić,a nie jakieś durne tematy.

Adam
1 rok temu

Dziwię się fali hejty, znam Panią Marlena osobiście, zawsze konkretna i rzeczowa, w mojej ocenie świetna kobieta. Śmieje się tylko z fali hejtu, to robią pewnie ludzie co nic nie osiągnęli w życiu i tylko potrafią narzekać. Taki klasyczny Polak Janusz i Grażyna. Gratulacje Pani Marlena i życzę wytrwałości w życiu codziennym.

123
1 rok temu

Ta kobieta to zagadka! Kariera spektakularna-panna nikt w ministerstwie! Dyzma w spódnicy- oto znak naszych czasów. Cechy, których się wypierała- parcie na szkło, chęć władzy, brak szacunku dla ludzi, pazerność- realizuje celująco. A spółdzielnia oświatowa to jej popisowy numer! Uczmy się, jak gospodarować pieniędzmi bez zgody członków so pod płaszczykiem wyższych celów. Przecież edukacja to priorytet, prawda? Nikt nie pomyślałby, że edukacja to taki obszar do wykorzystania. W jakim stanie zostawiona została szkoła przy Waryńskiego, widać po obecnych remontach, które przeprowadza miasto. Oby nastąpiła sprawiedliwość!

44
0
Napisz co o tym sądziszx