Obywatel Gruzji był pijany?

Udostępnij
Tweet

3 radiowozy interweniowały w związku z obywatelem Gruzji, który został zatrzymany do kontroli drogowej. Pierwszy patrol zaczął podejrzewać, że kierowca volkswagena może być pod wpływem alkoholu.

Po zatrzymaniu osobówki na ulicy Wysockiej w Ostrowie Wielkopolskim, postanowiono przebadać na zawartość alkoholu jego kierowcę. Ponieważ nie w każdym radiowozie patrolującym miasto znajduje się alkomat, poproszono o pomoc kolejny patrol. Z niewiadomego powodu wezwano także trzeci patrol.

Ostatecznie przewieziono 54-letniego mężczyznę do szpitala, a następnie na ostrowską komendę, gdzie został zatrzymany. Od mężczyzny pobrano krew do badania na zawartość alkoholu.

Do zdarzenia doszło o północy w nocy z wtorku na środę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Podczas ćwiczeń znaleźli kilkadziesiąt niewybuchów
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
4 Blocks
2 lat temu

i teraz pomyślcie CO działoby sie, gdyby Ostrow , w prezencie od Brukseli dostał „EKIPE” Arabów / Afrykanów w ramach relokalizacji ……Mysle,ze policja bałaby sie nawet ich cieni……To bezwzgledni „klanowicze”

Abc
2 lat temu

Ukraińcy i Gruzini w ogóle nie piją aloholu są bardzo inteligentni , tylko Polacy to alkoholiki , pijackie świnie i ćpuny.

Jestem Adam i z policją nie gadam
2 lat temu

no i co?! mogło jeszcze 10 radiowozików przyjechać z alkomatami,a gruzin nie głupi i tak nie dmuchnął tylko chciał ugrać na czasie i do szpitala na krew go w końcu zawieźli,a więc pytanie po co ten cały cyrk z kolejnymi patrolami???

cwaniak z służbowej szkody
2 lat temu

Ukraina i Gruzja robi co chce z polskimi psiakami taka prawda, teraz to same dzieci w tej policji, lata 90 były jakie były, ale jakoś z pijaczkami sobie radzili raz dwa, a teraz byle pijaczka jeszcze do tego obcokrajowca zatrzymają i zaraz panika nie wiedzą jak sobie radzić, jeszcze mógł komendant przyjechać albo z wojewódzkiej z Poznania haha, żal i tyle, a najlepsze, że to wszystko za Nasze pieniądze …

Mariusz
2 lat temu

Policja to jest jedna wielka parodia! Wiem co mówię…

mic
2 lat temu

Pewnie szukali policjanta który się dogada z tym Gruzinem 🙂

Wstyd policja wstyd !!!
2 lat temu

Jak to możliwe aby w radiowozów nie było alkomatu ??? To co , w co drugim lub w co trzecim radiowozie aby jest?? Przecież policja ma hajs na nowe auta , dziwne , że na alkomaty nie mają???

Poszkodowany
2 lat temu

Nie ma czegoś takiego, że z niewiadomych przyczyn wezwano 3ci patrol. Jak kogoś biją to policji nie ma. Dojdzie do stłuczki/kraksy, przyjeżdża patrol i wystarczy obserwować jak kolejne radiowozy z prędkością „patrolową” przejeżdżają na obczajkę 🙂 Tak jest, nie inaczej. Jak są nudy to mobilne patrole lecą do atrakcji jak ćma do żarówki.

sens
2 lat temu

normalnie.cyrk

9
0
Napisz co o tym sądziszx