OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

71-letnia rowerzystka daleko odjechała. Szukała ją policja i SiR

Minionej nocy szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 71-letniej kobiety. Około godziny 23:00 zgłoszono zaginięcie mieszkanki Biskupic Ołobocznej. Zaginiona wyjechała rowerem – miała problemy z pamięcią i orientacją w terenie.

Do akcji zaangażowano grupę Szukamy i Ratujemy. Metodą Systematycznego Przeszukania Dróg Dojazdowych ratownicy wyjechali 5 samochodami. W trakcie prowadzonych działań kobietę odnalazł mężczyzna, który nie przeszedł obojętnie koło zaginionej. 71-latka pokonała 18 kilometrów rowerem i znalazła się w… Kaliszu.

Mężczyzna przywiózł zaginioną do miejsca zamieszkania, gdzie trafiła w ręce ratowników SiR i policjantów, a następnie rodziny.

POLECANE NEWSY
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Marty.
4 miesięcy temu

Nie trzeba być lekarzem żeby stwierdzic chorobę szczucia i nienawiści kiedy czyta się twój wpis.

Kolarz z Kalisza
4 miesięcy temu

Do Pieszy. A mam Ci przypomnieć ile razy stoicie przy pasach na naszym miejscu , gdy pasy są podzielone , że połowa dla pieszych a po drugiej połoowie rowerzysta może przejechać ??!!! Ile razy się wpiepszacie w nasze miejsca?! Potem się dziwicie , że jakiś rowerzysta Cię ochrzanił , sami prowokujecie !!! Z resztą ulicą jest niebezpiecznie jechać i mamy prawo jeździć chodnikami jak są wystarczająco szerokie !!!

Rodzina
4 miesięcy temu

Dziękuję za intensywnie poszukiwanie jednostek Policji i grupy SiR

Pieszy
4 miesięcy temu

do @Kolarz z Kalisza: zapi..cie po chodnikach wyzywając pieszych i twierdzicie że jedziecie po ścieżce rowerowej. W Ostrowie rowery na chodnikach to plaga, a większość rowerzystów to bezczelne typy. A polucjanci… no cóż, mają to w d4, zresztą zajęci są pilnowaniem pisowskich interesów i pałowaniem kobiet i dzieciaków.

Do Marta
4 miesięcy temu

To samo tyczy się kierowców aut.

Marta
4 miesięcy temu

Patrząc na jazdę rowerzystów nie trzeba być lekarzem żeby stwierdzić chorobę psychiczną 😂

senior1955
4 miesięcy temu

Ja jestem w tej chwili w Krakowie i śmigam do Niepołomic, skręcam na Wiślaną Trasę Rowerową i można śmigać do Szczucina ponad 100km taką ścieżką rowerową o której możemy w Ostrowie i (kolarz z Kalisza) możemy pomarzyć. Na całej długości równy asfalt. Co do tej Pani to nie chciał bym dożyć do tych lat i mieć problemy z pamięcią. Teraz się wspomagam nawigacją, obsługa smartfona nie sprawia problemu. Co będzie za X lat?

Kolarz z Kalisza
4 miesięcy temu

Musi mieć dobrą kondycję skoro pokonała tyle kilometrów. A i dobrze , ruch to zdrowie. Jazda na rowerze jest przyjemnna , zwłaszcza teraz gdy pogoda dopisuje. Ja też często sobie śmigam rowerkiem na Ostrów. Jest dużo ścieżek rowerowych , więc dobrze się jedzie.

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x