Zasnął po nocce. Kierowca w szpitalu

Mężczyzna wracając z pracy na tzw. nocną zmianę, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą samochodu osobowego. Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowcę przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 7 rano. Seat jechał od strony Przygodzic w kierunku Dębnicy. Kilkaset metrów za przejazdem kolejowym auto zjechało na przeciwny pas drogi i uderzyło w drzewo. Na miejsce wysłano straż pożarną, pogotowie i policję.

Kierowca miał szczęście, że uderzył przodem, a nie bokiem od strony kierowcy, bo wówczas obrażenia mogłyby zagrażać życiu.

POLECANE NEWSY
18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
10 miesięcy temu

W sensie, że robole z taśmy z Mahle i Comforty to niebezpieczni ludzie, przestępcy ?!

Nocna zmiana
10 miesięcy temu

I odp***dolić się od Mahle i Comforty , bo gdyby nie te zakłady które dają ludziom pracę , to w Ostrowie by była taka przestępczość , że byś się pajacu niedorozwinięty umysłowo bał po zmroku z domu wyjść , bo zaraz byś był skrojony z telefonu , kasy itp. rzeczy !!!!

O S W
10 miesięcy temu

Kierowcy zawodowi również pracują po nocach żeby towary do produkcji czy do sklepów były dowiezione …

Nocna zmiana
10 miesięcy temu

A jak się komuś praca nie podoba to zmień pracę a nie debilu drzesz ryja w komentarzach !!!

Nocna zmiana
10 miesięcy temu

Pracuję w nocy , niekiedy czuję się jak naćpany. Nocka bardzo męczy i choćbyś niewiem ile spał , rzadnej nocki nigdy nie odeśpisz. Na nocnych zmianach powinna być lżejsza praca , bo to duży wysiłek dla organizmu.

Zula
10 miesięcy temu

Nocki są okropne

Do????
10 miesięcy temu

Gościu, żeby konieczny był podpis imieniem i nazwiskiem to takich pierdół byś prostaku nie pisał. Ilu jest ludzi pracujących w systemie trzyzmianowym, a dyżurni ruchu, maszyniści, konduktorzy, służba zdrowia itp. Jak wezwiesz pomoc w nocy, np. Straż pożarną to będą czekać do 7 rano żeby nie być debilem? To właśnie debile piszą takie bzdury jak ty i proponuję się zastanowić przed kolejnym wpisem (chyba że myślenie sprawia Ci ból).

Kaziu
10 miesięcy temu

już starożytni Egipcjanie mówili, że noc jest od spania

Stanisław
10 miesięcy temu

Samocrhód który uległ wypadkowi zauważyłem o godzinie 7,37.Pytanie jak długo był uwięziony
kierowca w tym samochodzie?

Sebastian
10 miesięcy temu

może gdyby trzeba było podać w komentarzach imie, nazwisko to część chociaż przemyślała by co pisze albo chociaż czytała ze zrozumieniem..:D
zdaje mi się że chodziło o to że piekarze na nocke muszą iść żeby rano pieczywo było świeże a nie że muszą w ten sposób dorabiać ^^
¿¿¿¿ – tumanie

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x