Zasnął po nocce. Kierowca w szpitalu

Udostępnij
Tweet

Mężczyzna wracając z pracy na tzw. nocną zmianę, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą samochodu osobowego. Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowcę przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 7 rano. Seat jechał od strony Przygodzic w kierunku Dębnicy. Kilkaset metrów za przejazdem kolejowym auto zjechało na przeciwny pas drogi i uderzyło w drzewo. Na miejsce wysłano straż pożarną, pogotowie i policję.

Kierowca miał szczęście, że uderzył przodem, a nie bokiem od strony kierowcy, bo wówczas obrażenia mogłyby zagrażać życiu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pod Ostrowem padła spora wygrana
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
2 lat temu

W sensie, że robole z taśmy z Mahle i Comforty to niebezpieczni ludzie, przestępcy ?!

Nocna zmiana
2 lat temu

I odp***dolić się od Mahle i Comforty , bo gdyby nie te zakłady które dają ludziom pracę , to w Ostrowie by była taka przestępczość , że byś się pajacu niedorozwinięty umysłowo bał po zmroku z domu wyjść , bo zaraz byś był skrojony z telefonu , kasy itp. rzeczy !!!!

O S W
2 lat temu

Kierowcy zawodowi również pracują po nocach żeby towary do produkcji czy do sklepów były dowiezione …

Nocna zmiana
2 lat temu

A jak się komuś praca nie podoba to zmień pracę a nie debilu drzesz ryja w komentarzach !!!

Nocna zmiana
2 lat temu

Pracuję w nocy , niekiedy czuję się jak naćpany. Nocka bardzo męczy i choćbyś niewiem ile spał , rzadnej nocki nigdy nie odeśpisz. Na nocnych zmianach powinna być lżejsza praca , bo to duży wysiłek dla organizmu.

Zula
2 lat temu

Nocki są okropne

Do????
2 lat temu

Gościu, żeby konieczny był podpis imieniem i nazwiskiem to takich pierdół byś prostaku nie pisał. Ilu jest ludzi pracujących w systemie trzyzmianowym, a dyżurni ruchu, maszyniści, konduktorzy, służba zdrowia itp. Jak wezwiesz pomoc w nocy, np. Straż pożarną to będą czekać do 7 rano żeby nie być debilem? To właśnie debile piszą takie bzdury jak ty i proponuję się zastanowić przed kolejnym wpisem (chyba że myślenie sprawia Ci ból).

Kaziu
2 lat temu

już starożytni Egipcjanie mówili, że noc jest od spania

18
0
Napisz co o tym sądziszx