OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Organizują atrakcje na podwórkach

Rozpoczęły się podwórkowe spotkania w Śródmieściu. Były animacje, zabawa i co najważniejsze – dziecięca radość. Pamiętajcie, że za każdy dzień wspólnej zabawy uczestnicy otrzymywać będą pieczątkę na specjalnej karcie.

Najbardziej wytrwali, z największą liczbą pieczątek, zdobędą nagrody. Już jutro kolejna edycja na podwórku przy ulicy Kolejowej 24b.

Animacje na miejskich podwórkach to jedno ze zwycięskich zadań Ostrowski Budżet Obywatelski. Dziś rusza kolejna, już siódma edycja OBO. Propozycje zadań można składać do 31 lipca 2021 roku. Propozycję zadania może zgłosić każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego bez względu na wiek. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: https://umostrow.pl/aktualnosci/masz-pomysl-na-ostrow-zloz-wniosek.html .

Przez sześć edycji budżetu obywatelskiego głosowaliśmy w sumie na ponad pół tysiąca zadań. Na ponad 500 pomysłów na rozwój naszej małej Ojczyzny. Przez ten czas przeznaczonych do realizacji było ponad 60 pomysłów. Ta liczba pokazuje, jaki wpływ na nasze Miasto ma Ostrowski Budżet Obywatelski.

POLECANE NEWSY
5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
obiektywna
6 miesięcy temu

Budżet Obywatelski ma ciekawe pomysły. dla dzieciaków super sprawa.

Szanuje
6 miesięcy temu

Brawo. Bardzo dobra inicjatywa.

Medrzik.
6 miesięcy temu

Kiedy na podwórku przy ul. Staszica będzie zabawa z Ostrowskiego Funduszu Obywatelskiego? Tam Marta i Kula już od ponad roku tworzą animacje. Ale oni robią to za swoje.Ha, ha, ha!!!!!!

Franz
6 miesięcy temu

Skoro szczepionka ma nas chronić to czemu zaszczepieni chodzą w maseczkach?

janek
6 miesięcy temu

dobrze ze na Wrocławskiej nr 9 nic nie robią bo by sie Ostóją nie podobało to a oni tak lubią siedzieć przy smietnikach i pić kawkę …….

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x