Bijatyka przy Rondzie Bankowym zakończona nokautem (wideo)

Spokój przy Rondzie Bankowym został zakłócony przez dwóch rowerzystów, którzy stoczyli bój o zwycięstwo. Nieznane są powody rozpoczęcia sporu. Rowerzysta w zielonej koszulce dogonił rowerzystę z plecakiem. Poza kadrem doszło do początku starcia. Po chwili obaj panowie weszli w zasięg zamontowanej kamery i stoczyli konkretną walkę, która zakończyła się nokautem.

Na końcu inny z rowerzystów zatrzymał się i powiadomił policję. Funkcjonariusze przyjechali i ustalili, że pokonany nie zamierza zgłaszać zawiadomienia na komendzie. Mężczyznę pouczono o przysługujących mu prawach.

CZYTAJ  Zderzenie w Antoninie. 5 osób w autach

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Serek
1 rok temu

Na rowerach z olx jeździ taka jedna z grubym. Ya

mucha
1 rok temu

Zawodnik w jasnej koszulce mógł odejść jako zwycięzca, ale chciał gościowi na dowidzenia jeszcze michę oklepać i to był błąd poważny 🙂 zawodnik w zielonym zmienił taktykę i postanowił obrać styl małpy bujając się na znaku wyczekując zmęczenia i przekonania przeciwnika że się go boi. I to był błąd białej koszulki, dał uśpić się podczas końcowej rundy, niestety przeciwnik wykorzystał całą zgromadzoną energie na oddanie prawego sierpowego, dobijając białą koszulkę krótkim ciosem dla potwierdzenia nokautu,,,,, koniec komentarzu 🙂

AudiRS6
1 rok temu

Sprawa załatwiona honorowo, jeden na jeden, na gołe ręce, szacun dla pokonanego że przyjął porażkę na klatę ,i mimo możliwości nie zgłosił na Milicję, jedno do czego można się doczepić to miejsce, powinni sobie panowie wybrać bardziej ustronne, bez świadków. Do wszystkich komentujących, znawców sztuk walki, fighterów za trzy grosze w ciuchach OCTAGONA………… czy bili się jak pi..y???Mieli na tyle jaja żeby wystartować jeden na jeden, a nie jak w większości przypadków 5 albo i więcej na jednego to dopiero trzeba byc pi..ą

Last edited 1 rok temu by AudiRS6
Lividium
1 rok temu

Jola to Janusz

Marcin osw
1 rok temu

Szkur przecież mógł jeden drugiego zabić w biały dzień

Ryszard
1 rok temu

Pięknie roz****dolił napastnika!!! Widać że się bronił przed ta kanalią. Co za śmieć karma w postaci K.O. go dopadła i przerwała tą napaść tego chama!!! Aż człowieka k**wica bierze jak patrzy na takie chamidła.

Mikii
1 rok temu

Znieczulica totalna, nikt sie nie zainteresował..masakra

Strach.
1 rok temu

Ile czasu potrzebował czasu najbliższy patrol policji na dojechanie do bójki ?

BBBB
1 rok temu

Kalkulator lepiej nagrywa :/

Fafszyniak
1 rok temu

Ja ómiem karate i z puł obrotu, jam wam dam.

56
0
Napisz co o tym sądziszx