Bartosz Ziółkowski nie będzie już prezesem

„Z dniem 25 czerwca 2021 roku upłynęła moja kadencja i zakończyłem 3,5-letnią pracę na stanowisku Prezesa Zarządu Centrum Rozwoju Komunalnego S.A., spółki-matki ostrowskiej komunalnej Grupy Kapitałowej.

Powstałe różnice w wizji i kierunkach zarządzania ostrowską gospodarką komunalną spowodowały, że w efekcie rozmowy z Prezydent Miasta Beatą Klimek wspólnie podjęliśmy decyzję o niekontynuowaniu współpracy.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym pracownikom Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego za wspólne dokonania dla naszego miasta i wiele rozwojowych projektów zainicjowanych i realizowanych od 2018 roku, m.in. Ostrowski Rynek Energetyczny, rozwój niskoemisyjnej, elektrycznej komunikacji miejskiej i ostrowski system ekologicznej elektromobilności, programy grantowe na sport i kulturę dzieci i młodzieży, program wspólnego wsparcia ostrowskiego sportu zawodowego, program dekarbonizacji miasta i dywersyfikacji lokalnych źródeł energii oraz przygotowanie założeń koncepcyjnych, dokumentów środowiskowych i konsultacji społecznych elektrociepłowni na paliwa alternatywne i biomasę.

Spółkę Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. pozostawiam w bardzo dobrej kondycji finansowej z potencjałem do realizacji planowanych inwestycji.
Pozostawiam również do realizacji na najbliższe lata całą, nową, ambitną i wielowymiarową Strategię rozwoju ostrowskiej gospodarki komunalnej do 2025 roku, przyjętą przez właściciela w grudniu 2020 roku.

Z konsekwencją i determinacją zamierzam nadal – już w nowych rolach i formach – podejmować i realizować ważne wyzwania dla naszego miasta, z myślą o dobrej przyszłości obecnych i przyszłych pokoleń Mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.

Pozdrawiam,
do miłego zobaczenia,

Bartosz Ziółkowski” — czytamy w oświadczeniu.

O nowym prezesie przeczytacie tutaj

Nowy prezes CRK (dawny Holdikom)

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolo
1 rok temu

On na wicestarostę? Za te marne grosze? Nie róbcie jaj.

Ciepłownik
1 rok temu

Dobry? Chyba na mydło.

mieszkaniec
1 rok temu

Wg ostrowskiego klasyka „dość marnotrawstwa”. Teraz czas na likwidację tego Cyrku.

Dla slabszych
1 rok temu

Wirtualny człowiek.

pacjent
1 rok temu

no to wraca przewodniczący płk Herwich – Lisiecki zakochał się w Jarocinie i strzelił sobie samobója, ale jaja

opozycja
1 rok temu

Byly prezes zaraz awansuje w ministry a Klimkowa ograna politycznie na dole totalnie… i ciekawe kto podpuścił prezydentkę a jeszcze ciekawsze dlaczego haha

Kaziu.
1 rok temu

Peter masz rację. Uczciwy do bólu.

Marych
1 rok temu

Ziółkowski odszedł bo jest za dobry. Haha!!!!!

jasnowicz
1 rok temu

No to Lisiecki nie będzie już przewodniczącym Rady Miasta… Wreszcie!

Ziołol
1 rok temu

Zioło zioło wzmaga no nie?

21
0
Napisz co o tym sądziszx