Wypadek autokaru z dziećmi

Udostępnij
Tweet

Groźny wypadek w miejscowości Jełowa w powiecie opolskim na drodze krajowej nr 45. Autobus z 25 osobami wpadł do rowu. W środku jechały dzieci z naszego regionu.

W wypadku rannych zostało 6 osób – to 5 dzieci oraz 1 osoba dorosła. Autokar jest na kępińskich numerach rejestracyjnych. Była to wycieczka szkolna z miejscowości Laski k. Kępna – To wycieczka szkolna z naszej placówki, która jechała do Opola. Mam informację, że dzieci wyszły z tego zdarzenia o własnych siłach. 5 dzieci jest na obserwacji w szpitalu w Opolu. Pozostałe dzieci zabrane zostaną do pomieszczeń w miejscowej szkole. Podstawiany jest już nowy autokar – mówi Radiu SUD wójt Grzegorz Hadzik, który jedzie na miejsce zdarzenia. Na wycieczkę jechały dzieci III klasy szkoły podstawowej. Z relacji świadków wynika, że kierowca prawdopodobnie zasłabł i zjechał z drogi.

Na miejscu zdarzenia pracowało kilka zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia, lądował też śmigłowiec LPR

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mn
2 lat temu

moze nie w tym wypadku- ale praktyka taka ,że wlasciciele zatrudniaja stare wybrakowane ramole emerytów, rencistów z MZO czy PKS. Cichutka załatwia się badania i w trase. A to slepe, jaskra, kulawy, i głuchy-wiec jest jak jest. IRD dokąłdnie wie w czym problem- ma uprawnienia do powtórnych kierowan na badania ale tego nie robi-lepiej cztac takie informacje. To wlasciciele takich firm powinni byc przed Prokuratorem a nie te stare dziadki

Rodzic
2 lat temu

Wycieczki z dziećmi powinny wymagać by w autokarze było dwóch kierowców. Gdy jednemu najdzie muł to ma zastępstwo. Przy jednym gość ciśnie aż padnie bo ktoś ich dowieźć musi.

Do Remi & Jola
2 lat temu

Przyjedźcie z wczasów jak najszybciej bo Wanda wariuje , wisi na płocie i zaczepia małe dzieciaki. Ona jest psychiczna , żółte papiery ma i rentę na łeb. Grzebie drucikiem w skrzynce na listy i listy wyciąga a gębą rusza jak by gumę non stop wpierdalała. Łazi po sąsiadach i darmowe gazetki kradnie. Zamykacie jej uliczkę na klucz a ona szału dostaje i broi.

Dlatego zasłabł
2 lat temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczepionki przeciw covid 19.

4
0
Napisz co o tym sądziszx