Duża wygrana w lotto u sąsiadów

325 566,60 zł – dokładnie o taką kwotę wzbogacił się w sobotę gracz Lotto, który w Kaliszu wytypował dokładnie 5 z 42 możliwych liczb. Szczęśliwiec trafił w „piątkę” w kolekturze przy ulicy Polnej. – ustalił portal faktykaliskie.pl

W sobotnim losowaniu Mini Lotto aż 293 graczy  prawidłowo skreśliło cztery liczby, które później zostały wylosowane, dzięki temu każdy z nich wygrał 444 złote. Ale „piątka” była tylko jedna i padła w Kaliszu przy ul. Polnej 14.

Grubo ponad 300 tys. zł to w historii Mini Lotto osiemdziesiąta najwyższa wygrana.  W Kaliszu padały jednak dużo większe wygrane. W 2018 roku  na jednej z kaliskich stacji benzynowych ktoś bezbłędnie zakreślił sześć liczb w Lotto i wygrał 3,5 mln zł

Lokalny rekord wysokości wygranej odnotowano 15 stycznia 2009 roku. Było to równe 17 000 000 złotych. W tym samym roku kolejny gracz zgarnął  prawie 2 800 000 zł. W 2001 r. również padły aż dwie wygrane: 21 marca w wysokości ponad 4 500 000 zł, a 17 listopada – ponad 4 600 000 zł.

POLECANE NEWSY
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Teraz to mi to lotto buahahaha
1 rok temu

Ściema i tyle. Podpuszczają ludzi żeby grali. Nikt takich sum nie wygrywa , chyba że jakieś marne grosze typu 500 , 1000zł żeby ludzie głupieli i myśleli że idzie wygrać grubą kasę. Ludzie całe życie grają i nic nie mogą wygrać. Dobre to wszystko dla naiwnych frajerów co życia nie znają.

₩¥€/_=× :;,
1 rok temu

I co z tego że CEBULORZ wygrał!!!
Kaliszoki to ż*dzi i na pewno będzie chować kasę w skarpecie!
To nie jest aż taka duża wygrana w tych czasach jak PiSiory non stop podnoszą ceny za wszystko!!!
W tym pisowskim kraju mamy większe opłaty i ceny niż zarobki!!!
W innych krajach UE mają lepsze zarobki!!!
Więc taka wygrana to nie tak dużo!
Żyć tyłko z tego i nie pracować to nie da się!
Taką kasę można wydać w kilka dni
Domu za to nie kupie chyba że do kapitalnego remontu lub chatka Puchatka albo 2 pokoje w bloku!!!
Tylko w Kaliszu bo w większym mieście to nawet kawalerki nie kupi!

2
0
Napisz co o tym sądziszx