Zamiast w traktor wjechała w słup

W Jankowie Przygodzkim na ulicy Południowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki mitsubishi. Kobieta widząc wyjeżdżający traktor podjęła się manewru obronnego. Odbiła w prawo i uderzyła w słup energetyczny.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia oraz policję.

POLECANE NEWSY

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
1 rok temu

Co to się dzieje ?!
Praktycznie 80 % zdarzeń drogowych z udziałem kobiet …
PS Sądząc po uszkodzeniach raczej wolno nie było, na takiej wąskiej drodze szybko się nie jeździ tym bardziej, że to teren wiejski i poruszają się tam różne maszyny trzeba brać na to poprawkę, no ale do tego potrzeba wyobraźni i mózgu …

Jan
1 rok temu

Do Ogurek: Prawa kobiet 🙂

oficer
1 rok temu

Kierowca traktora chciał zatrzymać się przed wyjazdem na drogę, żeby popatrzeć czy coś nie jedzie. Zapomniał jednak, że na ulicy wystają już widły z jego traktora.

sens
1 rok temu

a hamulca nie miała?

Lech
1 rok temu

Sądzę że ten manewr uratował jej życie. Podniesione widły paletowe niewątpliwie odciełyby dach ze wszystkim co w środku. Niemożliwe? Przypomnijcie sobie wypadek sprzed kilku lat gdy samochód uderzył w łyżkę koparki pod galerią i jego skutki. Kierowca ciągnika zwłaszcza z takim osprzętem wyjeżdżając na drogę winien zachować nie tylko szczególną ostrożność ale i zdawać sobie sprawę że gabaryty maszyny istotnie ograniczają pole działania innym użytkownikom.

Ogurek
1 rok temu

Znowu kobieta. To juz za dużo

fanroweru
1 rok temu

Przyczyna? Zbyt szybka jazda.Na bank! Jadąc przez wieś trzeba się liczyć z takimi przypadkami, Gdzie przód ciągnika a gdzie kabina. Podobnie z sarnami przez tereny leśne. Tylko trzeba myśleć!

.ma
1 rok temu

czyżby znowu wiejski kmiotek/ przepraszam żywiciel/ był nawalony? bez OC ?

Alfred z leducha
1 rok temu

Znowu baba

bc
1 rok temu

Kurczę kobieto, ale żeś trafiła. Tam te słupy stoją daleko jeden od drugiego.

11
0
Napisz co o tym sądziszx