Pożar stodoły w Masanowie (aktualizacja 2a)

Udostępnij
Tweet

O 20:00 zauważono pożar w budynku typu stodola w miejscowości Masanów przy ulicy Leśnej. Na miejsce zadysponowano około 10 zastępów straży pożarnej z powiatu ostrowskiego, kaliskiego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej zostało przeprowadzone rozpoznanie, w wyniku którego ustalono, że pożarem objęty jest opuszczony murowany budynek chlewni z oborą. Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu 6 prądów wody w natarciu do wnętrza palącego się budynku oraz na dach. Dodatkowo podano 1 prąd w obronie na budynek sąsiedni. Kolejne działania skupiły się na usuwaniu palącej się słomy z budynku oraz przelewaniu jej wodą. Następnie budynek przewietrzono oraz oddymiono przy użyciu wentylatora osiowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

W działaniach, które trwały ponad 10 godzin brało udział 7 zastępów PSP oraz 7 zastępów OSP, łącznie 61 strażaków.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będą duże utrudnienia na dojeździe do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pic
3 lat temu

do ZZZ ubezpiecz prawidłowo, wysoko, czytaj warunki ,to dostaniesz a jak faktycznie burak ze wsi płaci 30% to dostanie krowie g. Ale porzadek na posesji ma zaplacony

Ababa
3 lat temu

Xyz ma rację, jest to stary pustostan i nikt tam dawno nie mieszka

ert
3 lat temu

w masanowie kozy kujo

Xyz
3 lat temu

Myślę, że nie ma sensu w komentowaniu sytuacja jeśli nie ma się o niej pojęcia.
Być może to miejsce stało opuszczone?

Zzz
3 lat temu

Do osd . To podpal sobie mieszkanie i zobaczysz jakie kokosy dostaniesz z firmy ubezpieczeniowej i przestań pisząc koment obrażać innych

osd
3 lat temu

jak zwykle i znowu – albo wysypisko-składowisko smieci, albo kmiotowi ze wsi grzeje sie d— . PZU podnosi znowu składki. PSP okresli to tradycyjnie zaprószenie ognia , ne wyklucza sie podpalenia. Co do drugiego nie majac zdnego materiału dowodowego.

6
0
Napisz co o tym sądziszx