OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Piruet na motocyklu z upadkiem

W niedzielę dwóch motocyklistów wybrało się na przejażdżkę po okolicy. Będąc w pobliżu przejazdu kolejowego pomiędzy Ostrowem Wlkp., a Franklinowem jeden z nich upadł.

Mężczyzna kierując motocyklem Yamaha wjeżdżając w łuk nie zorientował się, że ma częściowo rozłożoną nóżkę. Gdy zahaczyła o asfalt, motocyklista zrobił piruet i upadł na twarde podłoże.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej, karetkę oraz policję. Ze zgłoszenia wynikało, że dwóch motocyklistów brało udział w wypadku. W rzeczywistości tylko jeden z nich doznał ogólnych potłuczeń.

Motocykl Yamaha ma uszkodzony przód.

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rrrr
20 dni temu

tez mi sensacja, zwykly pech , nie podniecajcie sie tak tymi kolizjami , codziennie sie takie zdarzaja

WyjetySpodPrawaSynCzeslawa
21 dni temu

co to za pisdziki 125 cm

Zyczliwy igi
21 dni temu

Niepełno sprytny nasze pieniadze

NO RESPECT
21 dni temu

Niektórzy nabierają rozumu z wiekiem. Często jest to już wieko od trumny.

xyz
21 dni temu

Bo jeździć to trzeba umieć.

Do Mmm
21 dni temu

Dlatego tyle służb się zjechało że zgłoszenia wynikało o wypadku dwóch motocyklistów. Każdy dyspozytor ma określone procedury według których musi dysponować określone siły i środki a robi to na podstawie tego co usłyszy bądź przeczyta w zgłoszeniu.

Seat
21 dni temu

Może na Kordeckiego ktos zrobi porządek ,bo przecież to juz jak autostrada ta ulica,nie wspominając pseudomotocyklistów jezdzących ile fabryka zaoferowała

osdsw
21 dni temu

tak długo jak rozni Janusze po garazach prostują ramy i amory total złomu, jak długo ktos to praktycznie rejestruje bez pomiarów,, jak dlugo młodociani i nie tylko, moto debile beda zdawac korespondencyjnie prawo jazdy kat B i wsiadac od razu na moto,,, o pojemnosci 500-800 cm3. JAK długo szukamy dawcow organów ,wiec niech sie tak dzieje

Defro
21 dni temu

Drzewa nie myślą, drzewa szumią…

Nick 10
21 dni temu

Jeden brzęczek mniej.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x