Mieszkaniec Antonina chce przejąć władzę w Polsce

Udostępnij
Tweet

Sławomir Dul zamieszkał w jednym z domków w Antoninie. To stąd nadaje programy, w których namawia do zrzeszania się w celu przejęcia władzy w Polsce. Najbardziej zasłynął ucieczką przed radiowozem, co transmitował na Facebooku. 

Sławomir Dul zasłynął powieszeniem kukły Żyda pod komendą wojewódzką w Łodzi. Incydent opisywały ogólnopolskie media (wideo). Około dwóch lat wcześniej odsiedział kilka miesięcy kary więzienia. Po ogłoszeniu pandemii COVID-19 zaczął szeroką aktywność w mediach społecznościowych. Jeździ na protesty i relacjonuje ich przebieg.

Największą popularność zdobył w ostatnim czasie uciekając przed ostrowską policją, za co otrzymał kilka zarzutów (wideo). W jednej z transmisji zdradził, że zatrzymano mu prawo jazdy. W ostatnich dniach zarejestrował się w urzędzie pracy, gdzie udowadniał, że można być obsłużonym bez założonej maseczki. Wymógł na urzędnikach, by korespondencję dostarczano mu elektronicznie. (LINK)

W maju zapadł wyrok uniewinniający od zarzutu wejścia do ostrowskiego sklepu OBI bez zakrytych ust i nosa. (LINK do transmisji)

Apel o przejęcie władzy w Polsce

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie dojechała na wesele (wypadek w oku kamery)
Subskrybuj
Powiadom o

64 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Antysemita
10 miesięcy temu

Kim wy jesteście żeby w ten prostacki sposób oceniać człowieka? Wy kretyni co bali się Batmana, jego guana z koronką i pozamykali sie w swoich budach jak tchórze bo tak wam czarne pudło ze ściany powiedziało… teraz pewnie zamiast masek i dawek pieścicie banderowców we własnych domach… Widać po komentarzach jakie pojęcie macie o finansach, Polsce, historii i geopolityce. Coraz bardziej dobija mnie ten tępy polski motłoch który spalił by żywcem każdego kto ma inne zdanie i pomogł by każdemu okupantowi za taczkę węgla zniszczyć ten kraj…
Dla was którzy jeszcze coś rokują, YT wpisać „Judeopolonia” jest audiobook Szcześniaka dla leniwych lub wersja hard książke kupić.
Wywiady z ś.p Albinem Siwakiem „syndrom gotowanej żaby” „lawina” itd

Barbara
11 miesięcy temu

Hm, śmieszne i straszne. On myśli że zjedna sobie całą Polskę? 😁😁Pawłowi Kukiz się to nie udało a więcej miał za sobą ludzi i więcej pomysłów jak ulepszyć nasz kraj. Nie zawsze CHCIEĆ to MÓC. Już nie jeden próbował i poległ, chociaż jacyś tam ludzie za nim szli. A tutaj zero aplauz. Nie ma iskry, nie będzie iskry.

dr shrink
2 lat temu

a co mówią psychiatrzy ?

dupek
2 lat temu

a z głową wszystko OK?

Adam
2 lat temu

Pieniactwo i wzywanie do rozstroju Państwa jest karalne. Mam nadzieję, że spędzi w więzieniu kilka lat!!!!!

Dżejdżej
2 lat temu

Wygląda jak idiota, mówi jak idiota, ale mnie nie oszuka. On naprawdę jest idiotą!

Chłopek
2 lat temu

Kto się torbą urodził to walizką nie umrze

Bolo
2 lat temu

A zamiast siedzieć w Pałacu Prezydenckimi, będzie zasiadał w „białym domku”

os
2 lat temu

wołac karetke, kaftanik pasy i Biały domek do konca zycia.

1 4 5 6
64
0
Napisz co o tym sądziszx