Kolejny kiermasz ogrodniczy

W niedzielę 23 maja na targowisku przy Witosa czeka nas druga odsłona kiermaszu ogrodniczego. To szansa na nowy wygląd naszych oaz zieleni. Można będzie zaopatrzyć się w sadzonki roślin, ale również w meble i narzędzia.

Drzewa, krzewy ozdobne i owocowe do ogrodu, na balkon i taras, rośliny doniczkowe, sadzonki, cebulki, nasiona, świeże zioła, kwiaty pnące i cięte, figury ogrodowe i meble, donice oraz akcesoria i narzędzia ogrodnicze – tym wszystkim uraczy odwiedzających II edycja Targu Ogrodniczego, która tradycyjnie odbędzie się na targowisku miejskim przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.

– To okazja, by nie tylko miło spędzić weekend, ale i nadać swojemu ogrodowi czy tarasowi, wiosenny, nowy wygląd. Wybór będzie ogromny – oprócz różnych rodzajów i odmian roślin dobrze znanych i lubianych będzie można kupić zupełnie nowe i kolekcjonerskie okazy. To wszystko za sprawą wystawców, którzy tradycyjnie zawitają z różnych regionów Polski – zachęca Ewa Psztyr, prezes spółki Targowiska Miejskie.

Targ Ogrodniczy odbędzie się w niedzielę, 23 maja, od godziny 7.00 do 15.00.

POLECANE NEWSY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dario
1 rok temu

Byłem na ostatnim kiermaszu. Zero drzewek owocowych, zero róż, clematisów. Skończyło się że rośliny za którymi chodziłem i tak zakupiłem w necie, szybciej i bez nerwów. A w kwestii organizacyjnej sugerował bym tylko organizatorowi by sprzedawcy stojący z roślinami byli wszyscy w jakimś jednym sektorze a nie wymieszani z pozostałymi wystawcami którzy stoją co tydzień. Dzięki pozdrawiam

Konrad
1 rok temu

Jak widzę co niektórzy to za darmo by chcieli, za darmo to tylko z liścia w ryja.

Maciek z GSu
1 rok temu

Chciałbym się wystawić czy muszę mieć kasę fiskalną aby sprzedawać na terenie targowiska?

Patryk
1 rok temu

Dokładnie skad biorą te ceny.

Brawo
1 rok temu

I ceny kosmos

5
0
Napisz co o tym sądziszx