OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zatrzymany wandal, który pomalował ratusz

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia. 23- latek na elewacji budynku Ratusza Miejskiego oraz na pamiątkowej tablicy upamiętniającej wyzwolenie miasta rozlał farbę i naniósł napisy. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

17 maja br., oficer dyżurny ostrowskiej Policji otrzymał informację o rozlaniu farby i naniesieniu napisów na budynku ostrowskiego ratusza. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 maja. Policjanci pracując na miejscu ustalali okoliczności wandalizmu. Technik kryminalistyki przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczył ślady. Zostało zabezpieczone też nagranie z monitoringu miejskiego.

Policjanci już następnego dnia dotarli do mężczyzny podejrzewanego o ten czyn. Okazał się nim 23- latek z Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna został zatrzymany.

Ostrowianin przyznał się do zarzucanych czynów i tłumaczył swoje zachowanie silnym wzburzeniem emocjonalnym.

Teraz, 23- latek odpowie za zniszczenie mienia, za co kodeks karny przewiduje od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że zatrzymany to ostrowianin wcześniej notowany za podobne czyny.

POLECANE NEWSY
32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edek
6 miesięcy temu

Pajacyna na taczkę i na kamczatkę!

D.
6 miesięcy temu

Adrianku weź już wrzuć na luz, znajdź sobie jakąś kobietę, zajmij się nią, idź do jakiejś pracy bo od nadmiaru wolnego czasu głupiejesz. Naprawdę NIKOGO już nie obchodzą te Twoje śmieszne bohomazy, naprawdę myślisz, że te gówna na murach cokolwiek zmienią? Otóż nie, nic nie zmienią. NIE pozdrawiam.

Ziom
6 miesięcy temu

Adrian Pacyna ostrowski frajerzyna XD

bartek
6 miesięcy temu

do marcina osw- nie po lapach tylko po stupkach te metody zdawaly egzamin za Napoleona.

karol3414
6 miesięcy temu

Cóż, kara jest prosta, odnowienie całości ratusza na koszt delikwenta. Podkreślam, CAŁOŚCI a nie tylko pomazianie w miejscu jego arcydzieła. A jak nie ma kasy to przymusowe odpracowanie kosztów renowacji w spółkach miejskich. Popracuje pół roku za darmochę to już go tak emocje nie będą rzucały, bo choć sam napis oczywiście był prawdziwy, to jednak niszczenie mienia nie jest sposobem na manifesty polityczne (tym bardziej takie już mocno spóźnione).

Bolo
6 miesięcy temu

Pierwsze co, to czy dostał wjeb na komendzie? Bo jak lubi tak niszczyć, to od tego trza by zacząć… Jak ojciec z matką nie wychowali odpowiednio.

Piter
6 miesięcy temu

Do Stefanek: masz ty kropki na klawiaturze?

bolo
6 miesięcy temu

STEFANEK ale w jednym zdaniu to wszystko ? Szacunek !

Skinhead
6 miesięcy temu

Łatwiej jest burzyć niż budować.

Codi
6 miesięcy temu

A ja tak się zastanawiam ile to trzeba mieć w głowie nasrane no ale niech odnowi zapłaci wszystkie koszty 200% lub odpracuje

32
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x