Od jutra bez maseczek. Jest jedno ale

Zgodnie z rozporządzeniem od soboty nie będzie trzeba zakrywać ust i nosa na świeżym powietrzu, co i tak nie miało większego sensu, poza przypominaniem, że trwa ogłoszona pandemia.

Ostrowska policja przypomina jednak, że w obiektach zamkniętych, placówkach handlowych, kościołach, obiektach użyteczności publicznej, czy też w środkach komunikacji publicznej nadal pozostaje obowiązek zasłaniania nosa i ust maseczką.

Ponieważ do tej pory policjanci potrafili karać ostrowian w środku nocy idących bez maseczki po pustym chodniku, można spodziewać się ze statystykę maseczkową będą utrzymywać w powyższych miejscach.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
1 rok temu

Pandemia została odwołana w tamtym roku w listopadzie przestańcie kłamać

Genio
1 rok temu

Obywatel potrzebujesz wizyty u psychiatry. Idź dla swojego dobra

Mama
1 rok temu

Czekam tylko,do wakacji i by po wakacjach szkoły funkcjowały normalnie by moje dziecko,wracało uśmiechnięte z szkoły i by chętnie szło do szkoły,od Września,wice dyrektor,znęca się psychicznie,nad dzieckiem ktore chce normalnie oddychać i chodzi bez maski, Dziecko popadło w Depresje wraca smutne ze szkoły. Tacy ludzie nie powinni pracować z dziećmi. Szk.pod.Nr 1 Czekam Nad sprawiedliwym Wyrokiem od ,prokuratury. W tym niesprawiedliwym Kraju.

Rychu
1 rok temu

A zastanawiałem sìę dlaczego tyle ludzi,dziś bez masek,Myślałem że zmądrzeli. Myliłem się. Niewolnicy Ściągneli maski i schowali do kieszeni,bo Pan powiedział w sklepie Maska ma być.

Bolek z Zymbcowa
1 rok temu

Juras ma racje. Od dziś zobaczymy kto jest prawdziwym kowidianem.
pozdrawiam wszystkim myślących i życzę dużo zdrowia

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Bolek z Zymbcowa
Obywatel
1 rok temu

PiS jako jedyna partia(członkowie) – organizacja (przestępcza) od okrągłego stołu. Złamała dla swoich prywatnych celów Konstytucje, która jest jak biblia dla wszystkich wyznawców. Dlatego należy ją zdelegalizować. Pociągnąć do odpowiedzialnosci cywilnej i karnej Rząd, i ich posłów. To jedyna słuszna droga do normalności i bat dla następnych potencjalnych uzurpatorów.

Codi
1 rok temu

Psędo naukowcy od robienia szumu i kupy oraz konstrytunokiści w porozumieniu z dr Łetkerem jak zwykle mają wiele do powiedzenia na całe szczęście jedyne co potrafią to nic

Obywatel
1 rok temu

Do komentatorów: Osoby, które bronią przestępców rządowych oznacza, że jesteście z tej organizacji albo powiązani biznesowo z nimi albo media reżimowe i rydzykowe mózg wam wyprały. Nikt kto ceni sobie wolność i prawa zawarte w Konstytucji nie będzie słuchał i stosował się do decyzji PRZESTĘPCÓW.

Obywatel
1 rok temu

Komendancji Policji muszą zostać wyrzuceni że służby i rozliczeni za wykonywanie przestępczych poleceń. Żaden obywatel a tym bardziej w służbach nie ma obowiązku stosować się rozporządzeniom, które łamią Konstytucje.

Obywatel
1 rok temu

To, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności to kwestia czasu. Norymbegia pokazała co robi się z przestępcami.

25
0
Napisz co o tym sądziszx