Rolnikowi prawie zmiażdżyło głowę. Walczy o życie

Do wypadku w gospodarstwie rolnym doszło dziś rano. Mężczyzna w średnim wieku walczy o życie z poważnym urazem głowy. Jeden ze świadków powiadomił służby ratownicze o nieprzytomnym mężczyźnie pod ciągnikiem rolniczym. Na miejsce zadysponowano załogę śmigłowca LPR oraz straż pożarną. 

34-letni mężczyzna leżał pomiędzy ciągnikiem, a maszyną do sianokiszonki. To właśnie podczas obsługi obu maszyn doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym młody rolnik doznał poważnego urazu głowy. Świadek wydobył poszkodowanego spod maszyny i po przybyciu zajęli się nim medycy. Z uwagi na ciężki stan rolnika podjęto decyzję o jego zaintubowaniu. W stanie nieprzytomnym z poważnym urazem głowy został przetransportowany śmigłowcem LPR do kaliskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Budy, gmina Rozdrażew, powiat krotoszyński.

Aktualizacja:

Zmarł rolnik po wypadku

CZYTAJ  Ostrowianie skomentowali mecz Polski z Francją

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
1 rok temu

Ludzie okażcie trochę współczucia dla rodziny. Małe dzieci straciły ojca i to jest największa tragedia 🙁 Może zawiodła maszyna może i rutyna…tego już się nie dowiemy. To był nieszczęśliwy wypadek… Pomyślcie o żonie i rodzicach którzy cierpią w każdej minucie.do zobaczenia Mateusz… spoczywaj w pokoju [*]

Ostrowianka
1 rok temu

Czy to jest na miejscu jeden drugiego obrażać nie wstyd was Polacy!

POS
1 rok temu

A ja jestem z miasta i chciał bym żyć na wsi. Cisza spokój , praca na luzie. Sam sobie szefem jesteś. Nikt nad Tobą nie stoi i nie gna do roboty , tak jak np. w tym obozie Mahle.

Marcin Wojtasik
1 rok temu

I co wieśniaki , i co mieszczuchy ? Chłopak zmarł a wy dalej się obrażacie i plujecie sobie w twarz . Jaką wy nienawiść siejecie , jakim chamem trza być aby tak pisać . Wszyscy jak jeden znajdziecie się tam gdzie ten biedak nikt z was nie powie że jest czas gdzie najwiecej prac w gospodarstwie a tu tragedia . Ktoś coś jeszcze cwaniaki ze słomą w butach . Wstyd mi za tych ludzi co takim jadem zionie 😬😬😬

Misiek
1 rok temu

A Ty jesteś bez mózgowcem ciemnogrodzie nie pisz tu bo się osmieszasz spojrz na lusterko bo chyba z rok w nie zagladales chyba.

Ania
1 rok temu

Kaliski szpital. Słyszeliście kiedys by ktoś z intensywnej terapii wyszedł cały? Ja nie. Tam umiera 98% pacjentów.

Perek
1 rok temu

34 lata to średni wiek???!!!!

abhp
1 rok temu

Niestety, poszkodowany w wypadku zmarł wczoraj [*]

Adam
1 rok temu

Do. Osw. ty się lecz upośledzony kut.sie

Renata
1 rok temu

Żeby nie te wiesniaki to Ty do gara nie miałbyś co wlozyc

13
0
Napisz co o tym sądziszx