Rolnikowi prawie zmiażdżyło głowę. Walczy o życie

Udostępnij
Tweet

Do wypadku w gospodarstwie rolnym doszło dziś rano. Mężczyzna w średnim wieku walczy o życie z poważnym urazem głowy. Jeden ze świadków powiadomił służby ratownicze o nieprzytomnym mężczyźnie pod ciągnikiem rolniczym. Na miejsce zadysponowano załogę śmigłowca LPR oraz straż pożarną. 

34-letni mężczyzna leżał pomiędzy ciągnikiem, a maszyną do sianokiszonki. To właśnie podczas obsługi obu maszyn doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym młody rolnik doznał poważnego urazu głowy. Świadek wydobył poszkodowanego spod maszyny i po przybyciu zajęli się nim medycy. Z uwagi na ciężki stan rolnika podjęto decyzję o jego zaintubowaniu. W stanie nieprzytomnym z poważnym urazem głowy został przetransportowany śmigłowcem LPR do kaliskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Budy, gmina Rozdrażew, powiat krotoszyński.

Aktualizacja:

Zmarł rolnik po wypadku

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie peugeota i busa
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
2 lat temu

Ludzie okażcie trochę współczucia dla rodziny. Małe dzieci straciły ojca i to jest największa tragedia 🙁 Może zawiodła maszyna może i rutyna…tego już się nie dowiemy. To był nieszczęśliwy wypadek… Pomyślcie o żonie i rodzicach którzy cierpią w każdej minucie.do zobaczenia Mateusz… spoczywaj w pokoju [*]

Ostrowianka
2 lat temu

Czy to jest na miejscu jeden drugiego obrażać nie wstyd was Polacy!

POS
2 lat temu

A ja jestem z miasta i chciał bym żyć na wsi. Cisza spokój , praca na luzie. Sam sobie szefem jesteś. Nikt nad Tobą nie stoi i nie gna do roboty , tak jak np. w tym obozie Mahle.

13
0
Napisz co o tym sądziszx