OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pościg na Rondzie Bankowym

Pościg na Rondzie Bankowym

O godzinie 2.15 policjanci z prewencji postanowili zatrzymać do kontroli kierowcę samochodu Audi. Jego kierowca w pierwszej chwili nie reagował na sygnały świetlno-dźwiękowe. Funkcjonariusze poprosili o wsparcie kolejnych radiowozów.

Audi wjechało na rondo bankowe od strony ulicy Głogowskiej i wyjeżdżało w ulicę Wrocławską. Wtedy policjanci zajechali drogę osobówce i zmusili do zatrzymania. Mundurowi wybiegli z auta i szybko wyciągnęli z auta kierowcę oraz pasażera. Jak się okazało kierowca był mocno pijany. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że miał około 2 promili. Mężczyzn z audi przewieziono na komendę, gdzie po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Ukrainka nie zauważyła znaku STOP. W aucie było małe dziecko (ZDJĘCIA)
31 komentarzy
Wacek
5 lat temu

Teraz zatrzymani . Brawa dla policji
ale…. Kierowca wyjdzie za kaucja i będzie dalej jeździł.

likaoo33
5 lat temu

poscig w ch…j

Policman
5 lat temu

Kolejny dowód na to że Auuułdi prowadzą debile hehe.

Lech
5 lat temu

Hmmm, to Audi dosyć wolno jechało jak na uciekającego. Czyżby pijusowi się wydawało że dyskoteki otwarli i szukał miejsca do zaparkowania?

kier.
5 lat temu

Uciekał z zawrotną prędkością 5 kmh. 🙂

Johny
5 lat temu

Brawo dla policji pałami gnojowi

Koteł
5 lat temu

Ja tu myslałem że 200 km będzie sypał przez rondo policja strzela w opony żeby drania zatrzymać a tu nagranie slow motion…. 🙂 Chyba ktoś za mało filmów ogląda…

Waldemar Prostata
5 lat temu

Zapieprzał jak mój synek na rowerze. Miał by Dacie to by uciekł!

Egzekutor
5 lat temu

Wiadomo, AUDI =OLIMPIADA. Cztery zera, piąte w środku. Dowalić z grubej rury frajerom kilka paragrafów i niech pierdzą w pasiaki. Ameryki im się zachciało…

XD
5 lat temu

Scena jak z filmu akcji, tsaa. samochód A podąża za samochodem B

31
0
Napisz co o tym sądziszx
×