Szybkie i potężne maszyny dla Nikosia

Ponad 50 szybkich i pięknych aut, a także ponad 70 motocykli można było podziwiać pod halą Arena w Ostrowie Wielkopolskim. Event zorganizowano na rzecz chorego Nikosia Kotlińskiego.

Podczas imprezy zbierane były pieniądze na jego operacje. Ci którzy nie mogli dotrzeć, mogą zrobić przelew.

https://www.siepomaga.pl/serduszko-nikodema

Na parkingu najwięcej można było podziwiać samochodów marki Mustang różnej generacji. Pojawiła się reprezentacja aut klasycznych czy legendy amerykańskiej motoryzacji.

Chętni mogli zrobić zdjęcia czy przejechać się na fotelu pasażera.

POLECANE NEWSY
17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miss Dior
1 rok temu

Bordowy Dodge RAM ….cudo….szofer też niezły słodziak….

Romek
1 rok temu

Maseczkowcy covidianie się uruchomili. Nosisz szmatę na pysku to jesteś bezpieczny tak? To noś ją do końca życia. Co jednego z drugim obchodzi brak kagańca na twarzy. Chcesz to noś. Przecież ten kawałek szmatki daje ci wolność i prawdziwe zabezpieczenie. Ja mam płot z siatki i komary mi nie wlatują. Naprawdę! Tak samo działają te pseudomaski.

k3
1 rok temu

jak dobrze widziec wreszcue tyle osob bez maski :-))))))

ironia
1 rok temu

Kilka dni temu w tym samym miejscu spisywali kibiców koszykówki za brak maseczek.. ironia losu

Ostrowianin
1 rok temu

Szczytny cel. Brawo. Ale po co te samochody i motory pędziły ulicami miasta prędkościami przekraczającymi 100 km/h, po co były te Ryki silników i zanieczyszczanie atmosfery. I jeszcze jedna sprawa. Po co stała przed hala policja skoro nikogo nie spisali a większość była bez maseczek? Gdzie reżim sanitarny? A jak były mecze to sprowadzono aż z Poznania radiowozy i spisywali kibiców bez maseczek

Do Irina
1 rok temu

Covid, ale w twoim pustym łbie. Za 6 dni koniec nakazu (bezprawnego) noszenia maseczek na otwartej przestrzeni, a Wirusek inteligentny się wycofa. Jak masz cykora to zamknij się w piwnicy i nie wychodź a od normalnych wara. Normalność wraca, i tak ma być!!!

Irina
1 rok temu

No super akcja,ale u większości uczestników maseczek brak. Gdzie odpowiedzialność za siebie i innych? Za chwilę się okaże, że była szczytna akcja,a przykra reakcja ,czyli Covid.

Karol T
1 rok temu

99% ludzi nie miało maseczek to sam dziś na piaskach 100 ludzi… nawet psiarnia na złocie dopuściła…tylko była…jest nadzieja
..

Do Widz
1 rok temu

Racja, ale na szczęście już znika ten durny nakaz. Dzisiaj w parku masa ludzi bez maseczek i tak trzymać, normalność wraca. Za tydzień już kibice na obiektach. A dla covidian na jesień obowiązkowe pampersy pod pretekstem jelitowki 😆.

ostrow
1 rok temu

A CZY MILICJA TEZ BYŁA JAK podczas meczu 🙂

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x