OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ksiądz spowodował wypadek

Ksiądz spowodował wypadek

Po godzinie 17 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych w Radłowie. Sprawcą okazał się emerytowany ksiądz kierujący fiatem pandą.

Mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z seatem leonem. Samochód poszkodowanego wyjechał z drogi i staranował ogrodzenie pobliskiej posesji.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
23 komentarzy
Wierny
5 lat temu

Będziesz się w piekle smażył

Matylda
5 lat temu

Ksiądz to przecież człowiek a nie kosmita i ma wszystkie ludzkie ułomności i potrzeby

NIEZGODNY
5 lat temu

Bóg tak chciał ?

Mieszkaniec
5 lat temu

Jak był na emeryturze to skąd jak nie odłożył sobie to fiatem jeździ a na dziewczynki jechać trzeba

Biedak
5 lat temu

Księdza nie stać na lepszy samochód ……gdyby miał mercedesa to byś napisał :
A skąd ma kasę na tak samochód ,i tak źle,i tak nie dobrze …..co za naród ……ja. Do kościoła nie. Chodzę

Mirek
5 lat temu

Zrobią tak że poszkodowany będzie sprawcą, na pewno był na podwójnym gazie

driver - ten prawdziwy driver
5 lat temu

Było pite?

emilniewierny
5 lat temu

Ksiądz uwierzył że ktoś nad nim cały czas czuwa.

Zigolo
5 lat temu

Księdza nie stać na lepszy samochód? Pandemia to i na tace nie dają.

niewierny
5 lat temu

Bóg zapłać

23
0
Napisz co o tym sądziszx
×