Alarmy bombowe przed egzaminem maturalnym

Alarmy bombowe wywołano w kilkunastu szkołach w Ostrowie i Kaliszu. Kilka minut przed rozpoczęciem egzaminu dojrzałości, szkoły otrzymały informację o znajdujących się w placówkach biologicznych ładunkach wybuchowych.

W Ostrowie Wielkopolskim i powiecie miało być podłożonych 12 ładunków wybuchowych. Policja rekomendowała by nie ewakuować uczniów. W I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu uczniowie przed egzaminem maturalnym oglądali pracę służb, ale po niedługiej chwili zostali wpuszczeni do wnętrza szkoły.

Więcej zdjęć pod adresem faktykaliskie.pl

POLECANE NEWSY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
antek
1 rok temu

Za małe kary, dlatego tak się dzieje

Baba
1 rok temu

do raz sierpem raz młotem. Kończac twój nick można było od razu wpisać tego brakującego słowa, które realnie oddaje twoje ego. Do szkoły było chyba dla ciebie za daleko. Ale zapisz się do kardiologa, za dużo emocji w tym wpisie, zawału serca dostaniesz.

POganiacz bydła
1 rok temu

Debilizm, groźniejszy o koronawirusa.

Raz sierpem raz młotem czerwoną
1 rok temu

P…… Lewactwo, wyhodowane przez szambo smartfonowe…. Jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach, RUBTA CO CHCETA.

Bolo
1 rok temu

Jakiś nieuk pie***lony, tylko dodatkowo stresuje innych uczniów.

Logika
1 rok temu

Ukarać gówniarzy, bo na pewno, to gówniarze zrobiły, oczywiście nie mam na myśli maturzystów, tylko jełopy jakieś. Katy dotkliwe za coś takiego!!!

Marcin osw
1 rok temu

Bym dorwał tego debila to nie wiem co bym mu zrobił. Swoją drogą nie idzie złapać dziada po IP neta? Teraz wszystko trzeba rejestrować więc gdzie ta policja?nawet jeśli do kogoś się podepnie to jest tzw rejestr kto wszedł na naszego neta

Last edited 1 rok temu by Marcin osw
Dyzma
1 rok temu

Ale mącą w myśl zasady im gorzej tym lepiej dla nich odsunąć PIS od władzy i co dalej bez programu (szkoda sensu lewatywy Polacy to dumny naród i
mają swój pogląd na tą tęczową hołotę)

8
0
Napisz co o tym sądziszx