OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Przedawkował ciasteczka z marihuaną?

Ostrowscy policjanci zostali wezwani do mężczyzny, który miał przedawkować ciasteczka z marihuaną. Trudno stwierdzić czy zakwalifikowano to bardziej jako bezpośrednie zagrożenie dla życia czy raczej możliwość bycia agresywnym.

Do zdarzenia doszło przed północą. Patrol wraz z załogą karetki pogotowia udał się do kamienicy przy ulicy Partyzanckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Tam stwierdzono 33-letniego mężczyznę z zaburzeniami psychicznymi, którego przewieziono na badania do ostrowskiego szpitala.

Publikacje w internecie wskazują, że spożywanie marihuany w formie posiłku może dać „mocniejszego kopa” i być zdrowsze (brak wdychania dymu). Obecnie jest to traktowane jak narkotyk, za którego posiadanie można zostać skazanym.

POLECANE NEWSY
24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marta
6 miesięcy temu

Co za bzdury 🤣

Beata
6 miesięcy temu

Mogłby ktoś przepis podać? Wnuczkowi bym upiekła

WhiteRussian
6 miesięcy temu

Najlepsza jest Makumba!

hahaha
7 miesięcy temu

wódka i inne gówna, powodują agresję 😉 doskonale to widzimy po naszych rodakach.. bo pić trza umić.. niestety, ale problemem jest to, że w tym kraju nikt nie potrafi pić 🙂

Xyz
7 miesięcy temu

Taa, wódka jest zajebista nie ryje głowy, nie podowoduje paranoi i ludzie po niej nie są agresywni.. k**wa.. sami k*rwa znawcy. Najwiecej maja dopowiedzenia Ci którzy nigdy nawet nie spróbowali. Ale jak przychodzi choroba to próbują wszystkiego nawet tej strasznej trawy..

Luki
7 miesięcy temu

Marihuana.leczy i uzdrawia zalegalizujcie wkoncu

Kat
7 miesięcy temu

Następny idiota wyhodowany przez internet.

Maciej
7 miesięcy temu

W Polsce marihuana będzie zalegalizowana dopiero jak ojciec dyrektor wpadnie na pomysł założenia plantacji. Oczywiście z dofinansowaniem 100 % z Ministerstwa Rolnictwa. Wtedy nikt tego nie nazwie narkotykiem, nawet mohery będą robić falę w kościele.

Zwykły obywatel
7 miesięcy temu

Wy w tej Polsce dalej wszyscy zamknięte jaskiniowe głowy widzę 🤣🤣🤣

Prawda
7 miesięcy temu

Wszyscy tutaj piszą o fizycznej szkodliwości, ale marihuana może wywołać paranoję, a osoby z zaburzeniami psychicznymi lub historią zaburzeń w rodzinie w ogóle nie powinny palić. W tym przypadku może stanowić zagrożenie dla życia choćby w postaci myśli samobójczych.

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x