OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kobieta zmarła po cesarskim cięciu (SZOK)

We wtorek doszło do tragedii podczas porodu. W wyniku porodu dokonywanego metodą cesarskiego cięcia doszło do zgonu kobiety. Dramat rozegrał się w kaliskim szpitalu. Dziś przeprowadzona została sekcja w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi, gdzie zbadano ciało kobiety. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia czy było ono wynikiem lekarskiego błędu czy innych nieznanych okoliczności.

Przypomnijmy, że kaliska porodówka jest poza pierwszą dziesiątką w Wielkopolsce.

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Magdaleny
11 dni temu

Co za głupoty ty piszesz jestem mamą 3 cudownych dzieci wszystkich z CC od samego początku przy mnie i zajmowałam się z nimi bez żadnych problemów a tak ogólnie to GŁUPIA JESTES TY co widać ok twoim komenatarzu

Bea
14 dni temu

Pani Magdaleno , o czym pani mówi . Ja w 2007 roku urodziłam córkę przez cc i po kilku godzinach sama się nią zajmowałam . Cesarkę miałam zrobioną z powodu zagrożenia życia dziecka . Nie uważam takiego porodu za gorszy . Natomiast drugą córkę urodziłam w 2010 roku naturalnie . Oba rodzaje porodów wymagają wysiłku od kobiety . Jeśli kobieta boi się porodu naturalnego to dlaczego nie może mieć cesarki skoro mamy takie możliwości . To nie średniowiecze .
P.S. Bardzo współczuję tej rodzinie straty , to okropne 😢

Kasia
14 dni temu

Ja miałam 2 cesarki i też zaraz po urodzeniu miałam dzieci przy sobie w obu przypadkach mogłam ich przytulić a na sali zabiegowej po urodzeniu pielęgniarka dała mi dziecko przystawiła mi do twarzy dziecko żebym miała kontakt
I obu porodów była konieczna ceserka to nie zależało ode mnie ponieważ dzieci były duże i lekarz uznał że będzie c.c.

Last edited 14 dni temu by Kasia
Ola
14 dni temu

Nie rozumiem co wy macie do dziewczyn które rodzą przez cesarskie cięcie to też poród nawet bardziej bolesny niż naturalnie. Nie każdy może rodzic naturalnie.. Urodziłam dziecko przez cesarkę bo corcia była za duża. A wy tutaj wyciągacie jakieś niepotrzebne wiadomości… Kobieta zmarła. Postawcie się na miejscu ojca dziecka.. Dzidzi zostało bez mamy.. Nie będzie mialo już tej miłości. Nie znam ojca dziecka ale jestem pewna że da wszystko temu maleństwie. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny.

do Obserwatora
14 dni temu

Obserwator co Ty opowiadasz za bzdury o 6 cm? jak lekarz mialby wyciagnac dziecko przy rozcieciu brzucha na 6centymetrow? Ja mialam cc i dlugosc blizny to 15cm. W przypadku dziewczyny, ktora lezala obok mnie ciecie bylo nawet wieksze, bo byla to jej 2ga cesarka.

Absolutnie
14 dni temu

Bardzo współczuje tacie dziecku najbliższej rodzinie bo nie ma mamy, nie ma partnerki nie ma córki siostry…. To jest nie samowity ból którego nikt nie umie opisac. Pytanie:czy tak musiało być? Może i tak. Codziennie zadaje sobie to pytanie po stracie żony a dziecko pyta….

Marzena
14 dni temu

U mnie były przeciwwskazania do cc, ale też duże dziecko i dziwne znikające skurcze. Lekarze podejrzewali że będą mieć że mną ciężką noc więc zrobili cc. Jak się okazało pępowina okręcała się dookoła główki dziecka. Miałam dużo szczęścia.

Ann
15 dni temu

Magdalena (odp) nalegają do CC?? Musza być przeciwskazania aby była cesarka.kobieto zastanow sie co piszesz . Jeżeli nie byłas w ciazy i tego nie wiesz to się poducz i dopiero udzielaj

Last edited 15 dni temu by Ann
Kasia
15 dni temu

Magdalena . Posłuchaj ja miałam dwie cesarki i jakoś nie było problemu z robieniem podstawowych rzeczy . I dziecko odrazu po cięciu miałam przy sobie . Nie każdy może urodzić naturalnie . I wiedz że nie ważne w jakiś sposób odbywa się poród najważniejsze jest zdrowie dziecka . A nie komentarze takie jak Ty tu napisałaś.

Edyta
15 dni temu

Niestety ciecie jest nieraz konieczne nie ma innego wyjscia a jak ono przebiega zalezy w duzej mierze od lekarza .Sama przeszlam dwu krotnie i tylko cudem jest to ze przezylam zwlaszcze za drugim razem

37
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x