OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Mistrz zawracania na Rondzie Bankowym

Mistrz zawracania na Rondzie Bankowym

Kierowca 5 minut po godzinie 8 rano w piątek postanowił zawrócić na Rondzie Bankowym. Wjechał na nie ulicą Wrocławską i zamiast objechać rondo dookoła, postanowił skręcić od razu w lewo i wjechał ponownie w ulicę Wrocławską. Samochód był na tablicach rejestracyjnych z powiatu ostrzeszowskiego. Jeśli jechaliście o tej godzinie ulicą Wrocławską i macie nagranie z kamerki, prosimy o przesłanie kadru/nagrania pod adres redakcji.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
36 komentarzy
Ha ha
5 lat temu

Kiedy wypijesz warke 0 % i Ci odp…

Ostatnio edytowany 5 lat temu by Ha ha
Gruby
5 lat temu

W Ostrzeszowie są kwadratowe ronda 🤣🤣🤣🤣

xxxxx
5 lat temu

POT i wszystko jasne haha

McJ
5 lat temu

Zobaczył z daleka, że w Lidlu nowa promocja na skarpety to wydarł na skróty zanim mu wszystko wykupią.

Henio
5 lat temu

kolejny debil ostrzeszowski, kto tym kmiotom daje prawo jazdy??? powinien natychmiast stracić prawo jazdy i doi końca życia popier….lać pieszo albo autobusem

Mieszkaniec
5 lat temu

Takim kierowcą to powinni prawo jazdy odebrać lub na ponowny egzamin

NieLubieRond
5 lat temu

Bez sensu jechać dookoła, skoro kilka metrów w lewo i jedzie spowrotem… strateg!

HAHA
5 lat temu

DAĆ MU MEDAL !!!

Ostrów
5 lat temu

Obstawiam POT lub PKR. Bo te barany nie mają pojęcia o rondach.

ro.
5 lat temu

to jest efekt – nie wiem jak to nazwać . Jezeli to dziadek OK , dama OK, ale jak 30 latek to juz wina obecnego systemu szkolenia i zdawania egzaminów.

36
0
Napisz co o tym sądziszx
×