Cud, że nie zginęli. Wypadek k. restauracji (aktualizacja)

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło przy restauracji Klara pomiędzy Górznem, a Sobótką na drodze krajowej nr 11. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Dwie osoby podróżujące fordem skręcały w lewo do restauracji Klara. W tym momencie byli wyprzedzani przez czarne mitsubishi, którym również podróżowały dwie osoby. Mitsubishi po wypadku dachowało.

W wyniku zdarzenia jedna osoba z czarnej osobówki doznała urazu kręgosłupa szyjnego, a druga uskarżała się na ogólne potłuczenia. Poszkodowani czekali ponad 20 minut na przyjazd karetki pogotowia ratunkowego.

Aktualizacja:

Kierowca mitsubishi choć nie był sprawcą zdarzenia, to będzie mieć spore problemy. Policjantom wydmuchał ponad pół promila alkoholu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emil
3 lat temu

Jeśli nie ma skrzyżowania i brak linii ciągłej to można wyprzedzać.
Wjazd do posesji, do lasu, na pole, do restauracji to nie skrzyżowanie jak w tym przypadku …
A co kierunkowskazów to ok 90 % posiadaczy uprawnień bo kierowcami nie można ich nazwać nie sygnalizuje ZAMIARU SKRĘTU tylko po prostu sam skręt, czyli kierunek wraz ze skrętem kierownicy i to duży błąd.

Król Aslan
3 lat temu

Jak mnie znasz to odezwij się na Facebooku , pozdrowienia Głupek ze Szczur !

Aneta
3 lat temu

Wiele lat temu byłam świadkiem podobnej sytuacji, kierowca który skręcal do hotelu Klara o mały włos zostałby zniesiony przez wyprzedzający samochod

33
0
Napisz co o tym sądziszx