OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zmarł wuefista z ostrowskiej szkoły

Zmarł wuefista z ostrowskiej szkoły

Nauczyciel ze szkoły podstawowej nr 9 zmarł w ostrowskim szpitalu, po wielodniowym przebywaniu w stanie śpiączki. Pan Przemek Nowak uczył wychowania fizycznego.

Do szpitala trafił z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia związanego z układem krążenia. Był szanowanym i lubianym nauczycielem. Jest to duża strata dla SP9.

Rodzinie składamy kondolencje.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zaginął młody ostrowianin. Ktokolwiek widział!
25 komentarzy
JaOj
5 lat temu

Przemo dlaczego Ty? Dlaczego dobrzy ludzie tak szybko odchodzą…
Kondolencje dla bliskich

Nienauczycielka
5 lat temu

Liczą się tylko nauczyciele, policjanci i urzędnicy. Reszta umiera bez nagłaśnienia wszem i wobec.

Gruby
5 lat temu

Będziesz zawsze w pamięci Dziki!!!

Paweł W
5 lat temu

Spoczywaj w spokoju….

Koleżanka
5 lat temu

Przemku, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju.

Iza
5 lat temu

Przemuś, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. R. I. P

xxx
5 lat temu

Dziękuję za rozmowy /niestety zawsze w biegu,bo dyżur/ o życiu,pasjach i najblizszych. Spoczywaj w pokoju.

???
5 lat temu

Nie znam,ale po wyglądzie i pogodnej uśmiechniętej twarzy – widać,że gość porządny był ! R.I.P.

Chceprawfy
5 lat temu

Super gosc wielka szkoda.spocYwaj w spokoju przemek

Piotrek
5 lat temu

Spoczywaj w spokoju Przemku ….. (*)

Ostatnio edytowany 5 lat temu by Piotrek
25
0
Napisz co o tym sądziszx
×