Drzewo spadło na 2 auta w centrum Ostrowa (aktualizacja)

O godzinie 15.30 zdrowa i gruba wierzba przewróciła się na 2 zaparkowane auta. Renault talisman ma wgniecioną część dachu, a mitsubishi colt prawe drzwi i fragment dachu. Akcja miała miejsce na 60 Pułku Piechoty. 

Kierująca mitsubishi chwilę wcześniej wysiadła z auta. W zdarzeniu szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Strażacy usunęli przewrócone drzewo.

Ogólnie pogoda nie była dzisiaj zbyt wietrzna.

Właściciel białego renault poinformował, że miał wykupione autocasco, które najpewniej pokryje szkodę na aucie z 2018 roku. 

CZYTAJ  Choinka rozświetliła ostrowski Rynek (ZDJĘCIA)

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
polecam uwadze
1 rok temu

Obok bloku 60. Pułku P. – 21 jest trawnik ze starymi drzewami, których nikt nie przycina, a przy wietrze kołyszą się odginając – pewnie wkrótce będzie kolejny artykuł – to chyba administruje miasto jeśli się nie mylę – czas coś zrobić z tym – zanim nie będzie za późno !!!!

Marcin osw
1 rok temu

Boże co za pech człowiek się czegoś dorobi bądź stara dorobić a tu nagle bum jak na złość

Daro
1 rok temu

Panie EKOLOG, jeden nieszczęśliwy wypadek będzie wtedy jak zmiażdzy Panu głowe i tym podobnym ludziom, którzy tak myślą. Drzewa się kontroluje, ich stan, oraz ich konary. Nieraz widziałem w parku jak gołąb siada na gałęzi a kawał wielkiej gałęzi spada. Drzewa i konary powinny mieć przegląd co roczny, suche konary powinny być obcinane. Przegląd obowiązkowy drzew, tak samo jak gaśnic, i to wy ekolodzy powinniście robić w czynie społecznym, a nie tylko brać łapówki za odstąpienie od jakieś akcji. Życie człowieka jest dobrem nad rzędnym, i chyba nikt z tym nie ma zamiaru dyskutować. Ale szlak człowieka trafia jak słyszy tak tęmpe myślenie, jak Pana który zwie się ekolog. Chcesz chronić drzewa to się nimi interesuj i je pielęgnuj, dbaj i sprawdzaj czy już w środku nie wygniło i nie zabije człowieka, lub nie posadzi na wózek inwalidzki człowieka. Lub co gorsze człowiek nie będzie wegetował jak warzywo. Idź w teren, pisz protokół że w Ostrowie ta a ta ulica lub park jest bezpieczny od spadających gałęzi, łamiących drzew, podpisz się i w razie twojego niedbalstwa, to wy poniesiecie kare więzienia i wypłacicie odszkodowanie każdej rodzinie. A nie jak jest na dzień dzisiejszy, że jakieś, szemrane oszołomy bronią drzew a w nosie mają o dbanie,
bezpieczeństwo dzieci i nie tylko. Drzewa się wycina i sadzi, tak samo jest z ludźmi, rodzą się i umierają, ale my o siebie dbamy lub najbliżsi. Nic nieuku nie jest wieczne, drzewo samo o siebie nie zadba, i nawet gdyby drzewo mogło myśleć, to i tak spadnie, prosto na twoją pustą makówkę. Przejdź się jakim kol wiek parkiem jak wieje, a się przekonasz że śmierć od suchej grubej i ostrej gałęzi nie jest taka zła , dla tak prosto linijnego człowieka jak ty.

parkingowy
1 rok temu

nigdy nie parkuje sie pod drzewami

Ekolodzy
1 rok temu

Po komentarzach widzę, że nie życzycie sobie Państwo byśmy bronili wycinki drzew w Ostrowie i robicie to po jednym nieszczęśliwym wypadku, nie znając nawet przyczyny dlaczego drzewo się przewróciło.
Zasmucę Państwa, ponieważ przeciwdziałaniami wycince drzew nadal będziemy się zajmować ale swoimi krótkimi rozumami musicie zająć się sami.

Arborysta
1 rok temu

Zdrowa to ona była kiedyś…

andrus
1 rok temu

na parking …

Dendro
1 rok temu

To jest zdrowa wierzba????? 🤣🤣🤣 brawo dla redaktora dendrologa. Po liściach to poznałeś?

Last edited 1 rok temu by Dendro
tomek
1 rok temu

Gdzie teraz są ekolodzy dobrze że nikomu nic się nie stało bo prokurator miał by robotę ciekawe kto by poszedł w pasiaki

ostrow
1 rok temu

wszystko wina Ostója J.

15
0
Napisz co o tym sądziszx