OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

“Poprawiny” w Malanowie. Kilkudziesięciu policjantów ponownie w akcji (wideo)

Pod słynną restauracją Hacjenda w Malanowie zorganizowano wydarzenie w ramach którego częstowano żurkiem, z kiełbaską i bułką. Z okna grała muzyka, a do akcji wysłano ponad 60 policjantów.

Akcja została zorganizowana pod hasłem #muremzajurem – czyli wsparcie dla właściciela restauracji Pana Jurka. Tymczasem to on zorganizował bezpłatny poczęstunek dla wszystkich tych, którzy w minionym tygodniu wyrażali słowa poparcia dla niego i personelu restauracji. Wszystko to po zorganizowanym tydzień temu weselu, które przerwała policja z Sanepidem.

Pod restauracją zgromadziło się około 200 sympatyków. W ciągu kolejnych godzin przewinąć się mogły kolejne grupy chętnych. Policjanci kierowali ruchem, a także apelowali o przestrzeganie nakazów zawartych w rozporządzeniu. Chodziło głównie o grupowanie się czy nieprawidłowe założenie maseczki.

Całość odbyła się bez incydentów. Część osób spisano i prawdopodobnie zostaną skierowane do sądu wnioski o ich ukaranie.

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mika
28 dni temu

Jakim to trzeba być dupkiem żeby na młodą parę donosić bo sobie wesele zrobili

czytelnik2 @pytek2
1 miesiąc temu

Panna Krysia tylko sałatki konsumuje ,czasami  lubi mlaskać pitę gardząc plebejskim żurkiem.

DamianS
1 miesiąc temu

W odp do niedorozwoja poniżej, choć mnie to pałowanie wolnościowca lekko już nudzi:

Ojejku! Post zabolał. To dobrze. Znaczy, że mi się post udał.
Bywałem już lewakiem pedałem zdrajcą narodu, ale jescze od pisowca mnie nikt nie zwyzywał. Ale to mało ważne – wiesz, co jest ważne? To, że jeśli pisałeś tego posta w majtach, to z ciebie jest doopa, nie żaden wolnościowiec.

Last edited 1 miesiąc temu by DamianS
bartek
1 miesiąc temu

Za Milicji to ta hołota s….l by na cztery strony swiata jezeli by zdazyli – a leczenie bylby dlugie i kosztowne .

Do DamianS
1 miesiąc temu

Koleś, ale mnie rozbawiłeś swoją “pracą naukową” na temat maseczek i bielizny..
To ty ku… tyłkiem oddychasz? Co ma piernik do wiatraka? Po pierwsze, nakaz noszenia maseczek nie dotyczy parków, plaż i bulwarów, po drugie nawet jak chcą ci wlepić mandat to go po prostu nie przyjmujesz i w sądzie wygrywasz. Zresztą już rok temu Szumowski mówił że maseczki nie uchronią przed zakażeniem. A ty tu z wywodami o bieliźnie albo o królowej wyjeżdżasz. Albo masz dostęp do niezlych dopków albo móżdżek niedotleniony (właśnie przez ciągłe przebywanie w kagancu). Weź sobie chłopie daj na luz bo widać silne przesilenie u ciebie.

Antypis
1 miesiąc temu

DamianS mistrz 🙂

Do DamianS
1 miesiąc temu

Niedorozwojem jesteś Ty, zmanipulowany pisiorze przez media. Ja również słucham wypowiedzi ekspertów ale nie tych opłacanych tylko tych niezależnie myślących. Wiesz dlaczego? Bo sam myślę i nie dam się zmanipulować. Naskrobałeś się bzdetów ale ani jednego sensownego zdania. A twoja reakcja świadczy o twojej bezsilności i frustracji z braku argumentów. Jak chcesz to nawet sobie na ten pusty baniak możesz przystawać stalową maskę a nam normalnym daj spokojnie żyć.

pytek2
1 miesiąc temu

Żurek 1000 porcji? Pawłowicz była wśród zaproszonych?

Halina
1 miesiąc temu

Jest pandemia ,tysiące ludzi umiera a ta gawiedż leci jak ćmy do ognia ,na ten darmowy żurek ! Wstyd mi za tych sterczących ludzi pod tą knajpą.

DamianS
1 miesiąc temu

W odp do anonimowego niedorozwoja:
24godziny na dobe latasz w galotach ze szmaty na dupie i peniorze, żeby nikt tego nie musiał oglądać, ani wdychać wyziewów z tamtych otworów, ale na godzinę tak ciężko założyć kawałek materiału na twarz, bo to ogranicza twoją pożal się boże wolność? No okey- zdejmij galoty i paraduj skoro ci tak ciężko i taki jesteś szmatką zniewolony. Zdejmij kaganiec z pindora. Pokaż jaki jesteś wolnościowiec. Wiesz ilu ekspertów profesorów wypowiadało się na temat szkodliwości noszenia bielizny? Rak prostaty, jąder, odparzona od wyziewów skórka, obtarty wór, niedokrwione prącie, przedwczesny wytrysk, hemoroidy, grzybica- to wszystko się może wydarzyc, gdy nosisz szmate na dupie. Ale w telewizji o tym nie usłyszysz. Włącz myślenie! Galoty, to zwykła chińska propaganda! Królowa na co dzień łazi bez! Założyła na chwilę, na pogrzeb! Nie daj się manipulować!

42
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x