„Poprawiny” w Malanowie. Kilkudziesięciu policjantów ponownie w akcji (wideo)

Pod słynną restauracją Hacjenda w Malanowie zorganizowano wydarzenie w ramach którego częstowano żurkiem, z kiełbaską i bułką. Z okna grała muzyka, a do akcji wysłano ponad 60 policjantów.

Akcja została zorganizowana pod hasłem #muremzajurem – czyli wsparcie dla właściciela restauracji Pana Jurka. Tymczasem to on zorganizował bezpłatny poczęstunek dla wszystkich tych, którzy w minionym tygodniu wyrażali słowa poparcia dla niego i personelu restauracji. Wszystko to po zorganizowanym tydzień temu weselu, które przerwała policja z Sanepidem.

Pod restauracją zgromadziło się około 200 sympatyków. W ciągu kolejnych godzin przewinąć się mogły kolejne grupy chętnych. Policjanci kierowali ruchem, a także apelowali o przestrzeganie nakazów zawartych w rozporządzeniu. Chodziło głównie o grupowanie się czy nieprawidłowe założenie maseczki.

Całość odbyła się bez incydentów. Część osób spisano i prawdopodobnie zostaną skierowane do sądu wnioski o ich ukaranie.

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mika
1 rok temu

Jakim to trzeba być dupkiem żeby na młodą parę donosić bo sobie wesele zrobili

czytelnik2 @pytek2
1 rok temu

Panna Krysia tylko sałatki konsumuje ,czasami  lubi mlaskać pitę gardząc plebejskim żurkiem.

DamianS
1 rok temu

W odp do niedorozwoja poniżej, choć mnie to pałowanie wolnościowca lekko już nudzi:

Ojejku! Post zabolał. To dobrze. Znaczy, że mi się post udał.
Bywałem już lewakiem pedałem zdrajcą narodu, ale jescze od pisowca mnie nikt nie zwyzywał. Ale to mało ważne – wiesz, co jest ważne? To, że jeśli pisałeś tego posta w majtach, to z ciebie jest doopa, nie żaden wolnościowiec.

Last edited 1 rok temu by DamianS
bartek
1 rok temu

Za Milicji to ta hołota s….l by na cztery strony swiata jezeli by zdazyli – a leczenie bylby dlugie i kosztowne .

Do DamianS
1 rok temu

Koleś, ale mnie rozbawiłeś swoją „pracą naukową” na temat maseczek i bielizny..
To ty ku… tyłkiem oddychasz? Co ma piernik do wiatraka? Po pierwsze, nakaz noszenia maseczek nie dotyczy parków, plaż i bulwarów, po drugie nawet jak chcą ci wlepić mandat to go po prostu nie przyjmujesz i w sądzie wygrywasz. Zresztą już rok temu Szumowski mówił że maseczki nie uchronią przed zakażeniem. A ty tu z wywodami o bieliźnie albo o królowej wyjeżdżasz. Albo masz dostęp do niezlych dopków albo móżdżek niedotleniony (właśnie przez ciągłe przebywanie w kagancu). Weź sobie chłopie daj na luz bo widać silne przesilenie u ciebie.

Antypis
1 rok temu

DamianS mistrz 🙂

Do DamianS
1 rok temu

Niedorozwojem jesteś Ty, zmanipulowany pisiorze przez media. Ja również słucham wypowiedzi ekspertów ale nie tych opłacanych tylko tych niezależnie myślących. Wiesz dlaczego? Bo sam myślę i nie dam się zmanipulować. Naskrobałeś się bzdetów ale ani jednego sensownego zdania. A twoja reakcja świadczy o twojej bezsilności i frustracji z braku argumentów. Jak chcesz to nawet sobie na ten pusty baniak możesz przystawać stalową maskę a nam normalnym daj spokojnie żyć.

pytek2
1 rok temu

Żurek 1000 porcji? Pawłowicz była wśród zaproszonych?

Halina
1 rok temu

Jest pandemia ,tysiące ludzi umiera a ta gawiedż leci jak ćmy do ognia ,na ten darmowy żurek ! Wstyd mi za tych sterczących ludzi pod tą knajpą.

DamianS
1 rok temu

W odp do anonimowego niedorozwoja:
24godziny na dobe latasz w galotach ze szmaty na dupie i peniorze, żeby nikt tego nie musiał oglądać, ani wdychać wyziewów z tamtych otworów, ale na godzinę tak ciężko założyć kawałek materiału na twarz, bo to ogranicza twoją pożal się boże wolność? No okey- zdejmij galoty i paraduj skoro ci tak ciężko i taki jesteś szmatką zniewolony. Zdejmij kaganiec z pindora. Pokaż jaki jesteś wolnościowiec. Wiesz ilu ekspertów profesorów wypowiadało się na temat szkodliwości noszenia bielizny? Rak prostaty, jąder, odparzona od wyziewów skórka, obtarty wór, niedokrwione prącie, przedwczesny wytrysk, hemoroidy, grzybica- to wszystko się może wydarzyc, gdy nosisz szmate na dupie. Ale w telewizji o tym nie usłyszysz. Włącz myślenie! Galoty, to zwykła chińska propaganda! Królowa na co dzień łazi bez! Założyła na chwilę, na pogrzeb! Nie daj się manipulować!

42
0
Napisz co o tym sądziszx