Było (nie)legalne wesele. Będą poprawiny

Udostępnij
Tweet

Po słynnym w całej Polsce weselu przerwanym przez kilkudziesięciu policjantów, przyszedł czas na „poprawiny”. W sobotę o godzinie 17.00 Restauracja Hacjenda organizuje swoiste poprawiny. Dla wszystkich chętnych będzie bezpłatnie rozdawany żurek. Ma być też muzyka.

Zapowiedź takiej imprezy ma ściągnąć tłumy chętnych do Malanowa k. Turku. Właściciel restauracji zapewnił również bezpłatne przejazdu z Turku.

W mijającym tygodniu słynną restaurację odwiedził także znany videobloger Cyprysik „Baca”, który przeprowadził wywiad z właścicielem obiektu i młodą parą.

Para młoda i właściciel z (nie)legalnego wesela udzielili wywiadu

Policja zrobiła nalot na (nie)legalne wesele

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przedsiębiorców stu
3 lat temu

Do Eli
Droga Elu, virusy zawsze były, są i będą. To nie oznacza, że przestępcą pisiorskim wolno niszczyć gospodarkę, łamać Konstytucje i zarabiać na ludzkim nieszczęściu. Celowo szerzą strach, wykorzystują przestępców w mundurach do ochrony własnych interesów i tłumienia przeciwników. Nastąpiło cudowne uzdrowienia na inne choroby śmiertelne. A więc nie siej defetyzmu że umiera się tylko na Corvid. Ten Virus to zbawca i pretekst do tuszowania malwersacji finansowych mafiozow z Nowogrodzkiej.

Do przedsiębiorców stu.
3 lat temu

Jesteś w wielkim błędzie, akurat mnie daleko jest do grupy trzymającej władzę. Jestem po prostu rozsądna i przewidującą. Jeśli chodzi i sianie defetyzmu to zapraszam na oddział covidowy, każda para rąk potrzebna, zobaczysz z bliska jak wygląda ten defetyzm. Łatwo się komentuje z fotela przed telewizorem, inaczej to wygląda z bliska. Jak to się mówi punkt widzenia od punktu siedzenia. Życzę zdrowia i przelec się na ten covidowy, tak dla orientacji , żebyś głupot w przyszłości nie pisał.

Przedsiębiorców stu
3 lat temu

Do Eli
Proszę przestać szerzyć propagandę defetyzmu. Rozumie, że po drodze Pani jest z grupą przestępczą trzymająca władzę i czterech jezdzcow apokalipsy. Przypomnę że sianie propagandy strach wyrok był tylko jeden. Stosowały go wszystkie Kraje świata.

Ela
3 lat temu

W pomieszczeniach uważam że są konieczne , na powietrzu,u niekoniecznie jeśli zachowany jest dystans ale to moje zdanie. Przede wszystkim należy kierować się zdrowym rozsądkiem, nie narażać samego siebie i nikogo obok mnie. Taką zasadą się kieruje i niepotrzebna mi opinia profesora który podważa naukowe dowody i zachęca tym samym do zarażania siebie i innych. Jeszcze raz powtarzam, gdyby maski nie chroniły lekarze chirurdzy, jak również personel pomocniczy nie nie stosowali by ich. Chciałbyś aby operował cię lekarz który jest nie zabezpieczony odpowiednio. Odpowiedz sobie na to pytanie a będziesz wszystko wiedzieć. Ta zasada dotyczy też wirusów. Jeśli coś przenosi się drogą kropelkową to trzeba tę drogę zabezpieczyć. To chyba logiczne.

Do Ela
3 lat temu

Elu, możesz mi wytłumaczyć dlaczego jedni lekarze wręcz nakazują noszenie maseczek, inni twierdzą że nie są konieczne (np. prof. Parczewski, członek Rady Medycznej przy Premierze?). Po drugie, postaw się na miejscu ludzi którzy pracują fizycznie. To jest absurd i wyniszczanie ludzi. W Azji tak chodzili w dużych miastach od dawna, lecz z powodu smogu. Oni sobie to zgotowali i muszą teraz się z tym godzić.

35
0
Napisz co o tym sądziszx