Było (nie)legalne wesele. Będą poprawiny

Po słynnym w całej Polsce weselu przerwanym przez kilkudziesięciu policjantów, przyszedł czas na „poprawiny”. W sobotę o godzinie 17.00 Restauracja Hacjenda organizuje swoiste poprawiny. Dla wszystkich chętnych będzie bezpłatnie rozdawany żurek. Ma być też muzyka.

Zapowiedź takiej imprezy ma ściągnąć tłumy chętnych do Malanowa k. Turku. Właściciel restauracji zapewnił również bezpłatne przejazdu z Turku.

W mijającym tygodniu słynną restaurację odwiedził także znany videobloger Cyprysik „Baca”, który przeprowadził wywiad z właścicielem obiektu i młodą parą.

Para młoda i właściciel z (nie)legalnego wesela udzielili wywiadu

Policja zrobiła nalot na (nie)legalne wesele

CZYTAJ  Wyroki za ugodzenie nożem młodego mężczyzny

35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przedsiębiorców stu
1 rok temu

Do Eli
Droga Elu, virusy zawsze były, są i będą. To nie oznacza, że przestępcą pisiorskim wolno niszczyć gospodarkę, łamać Konstytucje i zarabiać na ludzkim nieszczęściu. Celowo szerzą strach, wykorzystują przestępców w mundurach do ochrony własnych interesów i tłumienia przeciwników. Nastąpiło cudowne uzdrowienia na inne choroby śmiertelne. A więc nie siej defetyzmu że umiera się tylko na Corvid. Ten Virus to zbawca i pretekst do tuszowania malwersacji finansowych mafiozow z Nowogrodzkiej.

Do przedsiębiorców stu.
1 rok temu

Jesteś w wielkim błędzie, akurat mnie daleko jest do grupy trzymającej władzę. Jestem po prostu rozsądna i przewidującą. Jeśli chodzi i sianie defetyzmu to zapraszam na oddział covidowy, każda para rąk potrzebna, zobaczysz z bliska jak wygląda ten defetyzm. Łatwo się komentuje z fotela przed telewizorem, inaczej to wygląda z bliska. Jak to się mówi punkt widzenia od punktu siedzenia. Życzę zdrowia i przelec się na ten covidowy, tak dla orientacji , żebyś głupot w przyszłości nie pisał.

Przedsiębiorców stu
1 rok temu

Do Eli
Proszę przestać szerzyć propagandę defetyzmu. Rozumie, że po drodze Pani jest z grupą przestępczą trzymająca władzę i czterech jezdzcow apokalipsy. Przypomnę że sianie propagandy strach wyrok był tylko jeden. Stosowały go wszystkie Kraje świata.

Ela
1 rok temu

W pomieszczeniach uważam że są konieczne , na powietrzu,u niekoniecznie jeśli zachowany jest dystans ale to moje zdanie. Przede wszystkim należy kierować się zdrowym rozsądkiem, nie narażać samego siebie i nikogo obok mnie. Taką zasadą się kieruje i niepotrzebna mi opinia profesora który podważa naukowe dowody i zachęca tym samym do zarażania siebie i innych. Jeszcze raz powtarzam, gdyby maski nie chroniły lekarze chirurdzy, jak również personel pomocniczy nie nie stosowali by ich. Chciałbyś aby operował cię lekarz który jest nie zabezpieczony odpowiednio. Odpowiedz sobie na to pytanie a będziesz wszystko wiedzieć. Ta zasada dotyczy też wirusów. Jeśli coś przenosi się drogą kropelkową to trzeba tę drogę zabezpieczyć. To chyba logiczne.

Do Ela
1 rok temu

Elu, możesz mi wytłumaczyć dlaczego jedni lekarze wręcz nakazują noszenie maseczek, inni twierdzą że nie są konieczne (np. prof. Parczewski, członek Rady Medycznej przy Premierze?). Po drugie, postaw się na miejscu ludzi którzy pracują fizycznie. To jest absurd i wyniszczanie ludzi. W Azji tak chodzili w dużych miastach od dawna, lecz z powodu smogu. Oni sobie to zgotowali i muszą teraz się z tym godzić.

Ela
1 rok temu

Dialog z niektórymi to jak bicie głową w mur. Maskę niszę kilkanaście godzin dziennie, zresztą nie tylko ja i jakoś nikt z nas grzybicy nie ma a najbardziej krzyczą ci którzy mają ja nałożyć na godzinę czy dwie i wydaje im się że krzywdę mają wielką. Przestańcie marudzić , stosujcie się do sytuacji a zaoszczędzicie problemow sobie i innym.

Do Ela
1 rok temu

Po pierwsze, nie od stuleci, po drugie – nie umarli na covid tylko im go przypisano bo dzisiaj tylko ta choroba się liczy. Przez ostatni rok więcej osób zmarło na inne choroby z powodu nie udzielanej pomocy. A jeżeli faktycznie pracujesz w służbie zdrowia to wydaje mi się dziwne że nie słyszałaś nic o grzybicy płuc od ciągłego noszenia maseczki, bo ci „źli lekarze” o tym mówią. Tylko to nie są zmanipulowani lekarze tylko ci którzy chcą faktycznie pomagać. Wcale nie jest powiedziane że jeżeli większość medyków coś mówi to musi to być prawda, np. w latach 70 – tych dominował pogląd o tym że masło i jajka są niezdrowe, dzisiaj twierdzi się że margaryna jest niezdrowa. Skład produktów się nie zmienił tylko są inne tendencje. I tak samo jest z wszystkimi badaniami i eksperymentami – teraz wszystko podpięto pod covid i szczepienia (zwłaszcza one – liczy się lobbing).

Ela
1 rok temu

Gdyby maseczki nie chroniły to ani chirurdzy ani laboranci i inne osoby związane z medycyną lub jakimikolwiek eksperymentami nie zakładali by ich a robią to od stuleci więc może jednak… Chirurg nie przystąpi do operacji bez zabezpieczenia, on nie chroni siebie , chroni operowanego. Jak będziemy nosić maski wszyscy, to wszyscy nawzajem będziemy się chronić. Przecież to jest takie logiczne że nie trzeba tego nawet tłumaczyć. A póki co życzę dalszego szczęścia w kontaktach z nieodpowiedzialnymi lekarzami. Księża też głosili że w kościele nie można się zarazić a o ile wiem nie jeden z nich już nie żyje, zmarli na covid. Czasami nie zawadzi jak głupi mądremu doradzi.

Do Ela
1 rok temu

No nie wiem tego czy tak do końca masz rację i kto bzdury wypisuje. Na pogrzebie Krawczyka też nie musiało być tłumów, do kościoła i komunii też nie trzeba iść (podobno Pan Bóg jest wszędzie), na zlot motocyklistów na Jasną Górę też nie trzeba jechać, na rocznicę do Rydzyka również i takich przykładów można wymieniać bez końca. A prof. Parczewski też jest lekarzem i w dodatku członkiem Rady Medycznej przy Premierze i jakoś jest przeciwny maseczkom na powietrzu. Widać tu rozbieżność w zdaniach lekarzy, może kwestia różnicy wynika czy ktoś słucha mediów czy myśli bardziej racjonalnie. Jakby nie patrzeć ludzie już się nie dadzą zastraszać – przejrzeli na oczy.

Do Ola
1 rok temu

Zgadza się. Tu w ogóle nie chodzi o nasze zdrowie tylko o kasę i wyszczepienie jak największej ilości osób. A obostrzenia i tak będą coraz krótsze bo rząd nie ma tyłu pieniędzy na tarczę i zasilki dla rodziców którzy muszą zostać z dziećmi. Zresztą oni już się tak gubią że sami sobie zaprzeczają – najpierw mówią że im szybciej się zaszczepimy tym szybciej wrócimy do normalności, potem mówią że zaszczepienie nie chroni przed zakażeniem. Z ludzi robią sobie jaja.

35
0
Napisz co o tym sądziszx