Zapisy do nowej podstawówki w Ostrowie

Z dniem 1 września 2021 roku, Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych zostaje przekształcona w Szkołę Podstawową nr 4. Wszyscy uczniowie aktualnie uczący się w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych, z dniem 1 września 2021 r., stają się uczniami Szkoły Podstawowej nr 4.

Zapisy na rok szkolny 2021/2022 do szkoły podstawowej przy ul. Waryńskiego 29

Rodzice / Opiekunowie prawni, którzy chcą zapisać swoje dziecko do klasy I Szkoły Podstawowej przy ul. Waryńskiego 29, która z dniem 1 września 2021 r., stanie się Szkołą Podstawową nr 4, proszeni są o osobiste stawiennictwo w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Królowej Jadwigi 3 celem dokonania formalności lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny z sekretariatem pod numerem 62 592 14 42

Uwaga:

Informujemy, że zapisy do szkoły przy ul. Waryńskiego 29 na rok szkolny 2021/2022 będą się odbywały tylko w formie tradycyjnej – papierowej, z pominięciem rekrutacji elektronicznej, stąd konieczność wizyty lub kontaktu z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Królowej Jadwigi 3. 

do Szkoły Podstawowej przy ul. Waryńskieg

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Spytek z Melsztyna
9 miesięcy temu

łapy precz od szkoły im Królowej Jadwigi !!!!! dzieci z pobliskich ulic będą ciągane na Waryńskiego gdy szkoła pod bokiem głupota i pazerność carycy i jejświty nie ma granic ! RODZICE BROŃCIE SZKOŁY !!!!!

Jagiełło
9 miesięcy temu

NIE LIKWIDOWAĆ SZKOŁY im KRÓLOWEJ JADWIGI wasza krzyżacka prezydencka ***** *** bo wam zrobie drugi Grunwald !

Do Rodzic, do ABC
9 miesięcy temu

Oj znajdą, pozbawili ich perfidnie 13, o odprawach mogę zapomnieć, im to chyba pasuje. Dyrekcja z SO ich tak wyszkoliła że boją się oddychać. Rodzice powinni zarządać zmiany nauczycieli, nowa szkola, nowi nauczyciele. Co to za nauczyciel który był przestraszony przez 20 lat. Zatrudnienie tych nauczycieli doprowadzi do dwóch obozów jedni z 4 i przestraszeni z SO. Taka sytuacja może się źle odbić na nauczaniu. Będzie wewnętrzna walka. Rodzice mogą wszystko. Tylko muszą działać już teraz. Jaka folia? Waryńskiego jest bez grosza!!!

Rodzic
9 miesięcy temu

Czytając komentarze zastanawiam się w jakie ręce oddajemy swoje dzieci. Jeżeli przez 20 lat w szkole na Waryńskiego nauczyciele nie sprzeciwiali się praktykom dyrektorek to jak tacy obłudnicy mogą wychowywać nasze dzieci??!! Mam nadzieję, że nie znajdą oni zatrudnienia w nowej szkole.

do obserwatora
9 miesięcy temu

Głupoty wpisujesz człowieku. Pani Prezydent rozmawiając z radnym chwaliła stan budynku jako bardzo dobry, wyposażenie szkoły na najwyższym poziomie, łgarzu. Uwagi krytyczne wygłaszała wyłącznie pod adresem boisk zewnętrznych. Remont instalacji musi być, jeśli miasto chce tam wprowadzić przedszkole- konieczne są dostosowane do wysokości dzieci sanitariaty. Mnie ciekawi jedno- rada miasta jeszcze nie podjęła uchwały o nowej sieci szkół, o przeniesieniu SP4 na Waryńskiego, a urząd już ogłasza nabór. A co, jeśli któryś radny prezydencki zagłosuje inaczej? Dlaczego na ostatniej sesji nie było tej uchwały? Tak wygląda współpraca prezydenta z radą?

ABC
9 miesięcy temu

Czy ja dobrze zrozumiałem, że dyrektorki ze szkoły Uczniów Kreatywnych wydały 400.000 zł na folię do oklejenia ławek?!!!!

Nienauczycielka
9 miesięcy temu

A czy ławki będą oklejone folią za 400.000zł ?

Ania
9 miesięcy temu

Jak widzę te wszystkie decyzję władz Ostrowa to mam wrażenie że mają brak zajęcia… Przenoszą, budują żeby tylko było że coś robią a kto cierpi dzieci… Zanim coś postanowicie zapytajcie o zdanie głównych bohaterów w tym przypadku dzieci i młodzież…

Obserwator
9 miesięcy temu

To się w głowie nie mieści! Jak to możliwe, że przez prawie 20 lat nikt nie rozliczał szkoły przy Waryńskiego? Publiczne pieniądze bez jakiejkolwiek kontroli! Okazuje się, że w Ostrowie rządzą układy- ręka rękę myje. A teraz po przeglądzie budynku okazuje się, że to ruina, wymagająca generalnego remontu! I to właśnie paradoksalnie miasto będzie musiało wydać kolejne olbrzymie kwoty, aby wyprowadzić tę szkołę z zapaści, aby dzieci mogły się edukować w godnych warunkach. Jeśli chodzi o nauczycieli tej szkoły, należałby ich przeszkolić w kwestii wzmacniania własnej osobowości, godności i honoru. Jakie wartości ci ludzie przekazują swoim uczniom- poddaństwo, manipulację, kłamstwo?! Należy jednak mieć nadzieję za zmianę i normalność.

Maryśka
9 miesięcy temu

A co z finansami Spółdzielni Oświatowej, która była organem prowadzącym Szkołę Uczniów Kreatywnych?! Szkoła zostanie zlikwidowana, a więc spółdzielnia też. Spółdzielnia przez lata zarabiała na banerach, wynajmie auli, sal gimnastycznych, siłowni, kuchni, stołówki, sklepiku i sal lekcyjnych dla szkoły „Żak”. Jednak nikt z członków spółdzielni nie wie co się stało z tymi pieniędzmi, gdyż dyrektorki szkoły a zarazem prezeski spółdzielni nigdy nie udostępniły sprawozdań finansowych i faktur mimo licznych ustnych i pisemnych próśb, co oczywiście jest niezgodne z przepisami Prawa spółdzielczego. Tak, tam panowało bezprawie. Nareszcie koniec. Prezes Kolińskiej już nie będzie!

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x