OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

LPR wylądował pomiędzy torami w Ostrowie

Załoga śmigłowca LPR została zadysponowana do pacjentki mieszkającej przy ulicy Okopowej w Ostrowie Wielkopolskim. Najbliższe bezpieczne miejsce do wylądowania znajdowało się pomiędzy torami.

Powodem była utrata przytomności przez pacjentkę z prawdopodobnym COVID-19. Do pomocy załodze LPR wezwano także jeden wóz strażacki. Ostatecznie pacjentkę przetransportowano karetką do ostrowskiego szpitala.

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
16 dni temu

Czytam nie które komentarze i żal mi was, nie znacie człowieka i jego historii napewno nie był to zwykły katar,żeby wzywano śmigłowiec LPR i wspaniałą załogę z PILOTEM naczele ale nie trzeba od razu skrytykować pluć jadem,ale pamiętajcie każdy może tej pomocy kiedyś potrzebować a karma lubi wracać więc czasem zanim coś napiszecie zastanówcie się.
A tak apropo do gaga pomyśl czasem że Ty też możesz kiedyś potrzebować pomocy Ty lub ktoś z Twojej rodziny i jak się poczujesz jak ktoś napisze takie komentarze jak Twój

Ostrovianin
17 dni temu

Dla mnie pilot śmigłowca jest mistrzem świata,a załoga bohaterami.. Ktoś napisał komentarz że mało napisane o bahoterah ze śmigłowca. I miał rację. Można by zrobić reportaż o załodze lub dzień z dyżuru całej załogi. Są z nami od niedawna w Michałkowie i wiele robią dla nas,a wogole się nie mówi o tych cichych nieznanych bohaterach. Pragnę nie ujmować załogą ze stacjonarnych-naziemnych karetek bo też robią naprawdę bohaterska robotę i też należy im się szacunek ! . Dziękuję za Waszą pracę.

Fdt
18 dni temu

Sąsiadka czy kto kolejek to nie koniec świata są karetki a pani sąsiadka taka opiekunka to koszty chyba pokryje ?

Marta
18 dni temu

Jak czytam niektóre puste komentarze, to współczuję ich autorom, akurat tak się składa, że to moja sąsiadka i nie życzę nikomu, żeby przechodził przez to, co ona przechodzi. Nie znacie dokładnych szczegółów, to lepiej zamilknijcie, najlepiej rzucać jadem, brak w Was choć odrobiny ludzkiej życzliwości i uczuć w stosunku do osób potrzebujących pomocy, ale karma wraca!!!

Alpinista
19 dni temu

Do Podatnika w górach akcja Topru to ok 15 koła myslę że Lpru to ok 10 koła

Mieszkaniec
19 dni temu

Tylko 9 komentarzy w tym kilka rozsądnych ! Cieszy fakt,że idiotów czytający nie komentują.

dziadek
19 dni temu

mało pan pisze redaktorze o tych naszych bohaterach z LPR Michałków .Brawo dla Was chłopaki jesteście fachowcami w swojej dziedzinie .

sms
19 dni temu

paliwo lotnicze )avgas?) reszta to koszty wynagradzania załogi oraz amortyzacji śmigłowca. Na podatnika licząc każdego ostrowianina wyjdzie może z 30 gr miesięcznie na głowę…

Tomek
19 dni temu

do gaga -nie do czegoś tylko do kogoś i obyś Ty kiedyś nie potrzebowała pomocy i nie przylecą albo nie przyjadą .

Bolo
19 dni temu

Czy to śmigło nie lata czasem za często do pierdół, i po jakby nie patrzeć…mieście.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x