OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Jedni się dogadali, a motocyklista się wyłożył

W środowe popołudnie doszło do kolizji przy przejściu dla pieszych na ulicy Chopina w Ostrowie Wlkp. Dwoje kierowców aut “dogadało się” bez wzywania policji. Kierowca renault postanowił przejechać uszkodzonym autem. Jednak spod niego wypływał płyn chłodniczy.

To mogło spowodować śliskość na łuku drogi przy II Liceum Ogólnokształcącym. Na plamę wjechał motocyklista, który się przewrócił. Dopiero wtedy wezwano straż pożarną i policję. Motocyklista nie wymagał pomocy medycznej.

Przypominamy, że nawet przy małej kolizji powinniśmy wezwać policję jeśli została uszkodzona infrastruktura lub mienie osób trzecich. Również wtedy gdy podejrzewamy, że jeden z uczestników jest nietrzeźwy. Straż pożarna powinna być wzywana gdy w wyniku zderzenia się pojazdów wystąpiło zagrożenie na drodze i trzeba je zneutralizować.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bvvbb
1 miesiąc temu

Dokładnie ja w samochodzie ważę nie rzadko 1000kg+ więc to lepiej wy bałwany uważajcie albo pilnujcie prędkości

Kierowca jednośladu
1 miesiąc temu

Sam jesteś fujara

Gzyms
1 miesiąc temu

Kierowca jednośladu fujara, trzeba umieć jeździć w każdych warunkach. Widziałem kilka razy te debilne naklejki “Patrz w lusterka motocykluści są wszędzie ” kurde ale przykre hasła, z zagłebia Przybyslawice Ryncho Marzena. To fujary na motorkach mają patrzeć wszędzie bo wszędzie są kierowcy w autach.

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x