OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek w Szczurach BMW i fiat

Wypadek w Szczurach BMW i fiat

W piątek wieczorem doszło do zderzenia BMW i Fiata w Szczurach. Kierowca BMW wyjechał z drogi podporządkowanej od strony Szczurawic i uderzył w Fiata jadącego główną drogą. Na szczęście osoby podróżujące nie odniosły poważniejszych obrażeń. 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)
13 komentarzy
Kierowca
5 lat temu

Jak widzę jak ci mistrzowie prostych zapierdzelają po mieście to widzę potencjalne wypadki… W głowie pusto, po minie można wywnioskować, że jak próbuje myśleć to go boli 🙂

Dziewczyna z Golfa 😁
5 lat temu

Ludzie ważne że nikomu się nic nie stało napewno wina jest Pana Z BMW z strony której wyjeżdżał jest znak STOP przehedz tam przynajmniej dwa razy dziennie i wiem co niektórzy kierowcy robią więc policja powinna dawać surowe kary dla takich ingoratnow jak ten pan z BMW a panu z fiata życzy szybkiego powrotu do zdrowia

Xxx
5 lat temu

BMW zawsze ma pierwszeństwo co sobie myślał ten z Fiata?

13
0
Napisz co o tym sądziszx
×