OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek w Szczurach BMW i fiat

Wypadek w Szczurach BMW i fiat

W piątek wieczorem doszło do zderzenia BMW i Fiata w Szczurach. Kierowca BMW wyjechał z drogi podporządkowanej od strony Szczurawic i uderzył w Fiata jadącego główną drogą. Na szczęście osoby podróżujące nie odniosły poważniejszych obrażeń. 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
13 komentarzy
Spajki
5 lat temu

Prawo jazdy za masło Panie władzo weście im prawko na misiac zaraz sie nauczą jeździć

OSW
5 lat temu

Wprowadzić specjalny podatek od środków transportu dla tych kmiotów z BMW i Audi, dodatkowo również podwyższyć ubezpieczenie OC o jakieś 200 % i tyle, może się wtedy ogarną.

raz dwa
5 lat temu

bmw i wszystko jasne, a ściślej mówiąc, kierowca bmw i wszystko jasne, bo same auta w sobie niczego sobie !

Marcin osw
5 lat temu

BMW znowu

taka prawda
5 lat temu

jeżeli szybko nie zostaną wprowadzone zaostrzone przepisy uniemożliwiające oszołomom wsiadanie za kierownicę BMW to nas wszystkich pozabijają .

Jastrząb
5 lat temu

I znowu wina idioty w bmw?! Dlaczego mnie to nie dziwi?

Przedstaw sie*
5 lat temu

Znów bmw

Xx
5 lat temu

I zaraz będzie na Facebooku
Alarm osp sobótka i będzie opowiadanie

Spajki
5 lat temu

Jaki z tego morał , siedzieć na dupie w domu

konserwant
5 lat temu

Będziesz Miał Wypadek bracie Fiacie

13
0
Napisz co o tym sądziszx
×