Roztrzaskał renault wpadając do lasu

Kierowca Renault Scenic może mówić o dużym szczęściu. Jadąc na trasie Ostrów Wielkopolski – Odolanów stracił panowanie nad autem i wjechał do lasu. Osobówka miała kontakt z trzema drzewami.

Renault scenic w lesie koło Topoli wjechał do lasu. W środku znajdował się tylko kierowca. Bezpośrednio po zdarzeniu był nieprzytomny, ale oddychał. Jego obrażenia okazały się niegroźne.

CZYTAJ  Potrącenie na Raszkowskiej. Dwie nietypowe ofiary (ZDJĘCIA)
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michał
4 lat temu

Przestańcie pisać głupoty ludzie z komentarzy!! Przyczyna stracenia panowania nad pojazdem nie jest podana także nie bawcie się w jasnowidzów. Każdemu z nas taka sytuacja może się przytrafić. Bądźmy ludźmi!

Dzielnicowy
4 lat temu

To tacy idj oci mają prawo jazy jeszcze ? ta ostrowska policja schodzi na Psy

Kapeć
4 lat temu

kto mu dał prawo jazdy ? normalne to jest ?

Spajki
4 lat temu

zobacz na to auto to auto jest z metalu a pogniecione jak puszka aluminiowa ? kierowca miał nie równo pod sufitem to na pewno

Marcin osw
4 lat temu

Bez powodu panowania nie stracił

15
0
Napisz co o tym sądziszx