Szaleńców nie brakuje. Pojechał drogą na wprost

Niektórzy mają duży problem z alkoholem. Choć są dorośli i powinni wiedzieć jak zły wpływ na koncentrację ma alkohol, mimo to wsiadają za kierownicę aut i stwarzają olbrzymie zagrożenie. Tak też było w przypadku kierowcy volkswagena sharana. 

Mężczyzna jadąc przez Śliwniki zamiast skręcić w lewo lub prawo, pojechał na wprost. Tam czekały na niego barierki i rów. Rozbite auto nie pozwalało na kontynuowanie podróży. Kierowca został ujęty. Okazało się, że mieszkaniec Biskupic Ołobocznych jest pijany i nie miał uprawnień do kierowania autem. Miejmy nadzieję, że zostanie odizolowany od społeczeństwa za zagrożenie, które powodował

CZYTAJ  Bus zmiażdżony przez ciężarówki

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SOS
2 lat temu

Do zoryentowany: Ochleje, jak ochleje, widziałeś kiedyś ile tu ćpunów jeździ? Tym by się policja zajęła, a nie przejadą raz, drugi i spierdalają, co drugi dom ćpuny, niech z tym w końcu zrobią porządek.

zoryentowany
2 lat temu

w biskupicach olobocznych to powinien byc na stale radiowoz tylu ochleji jezdzi

Emil
2 lat temu

pierwszy sort suwerena… można powiedzieć – taki współczesny żołnierz wyklęty,

Eco
2 lat temu

Mamy tu dobitny przykład że zabranie prawka nic nie daje. Dlatego powtarzam to jak mantrę zabrać narzędzie przestępstwa i prawko to wtedy jest większe prawdopodobieństwo , że nie dojdzie do tragedii.

Bamber
2 lat temu

Pewno na giełdę jachał kupić pyry na PLYNDZE

js
2 lat temu

Najgorsze jest to, że tych pijanych lub naćpanych idiotów nie wyłapuje policja, tylko sami wpadają powodując wypadki. Dobrze jeżeli nikt postronny nie ucierpi. Tylko jest pytanie. Ilu takich bezkarnie jeździ i stanowi zagrożenie dla normalnych niewinnych ludzi. Co robi policja? Ile razy temu pijaczynie się udało?

OSW
2 lat temu

Nie no to już normalnie jakaś plaga, jak nie po alko to po dragach, normlanie strach się bać.

Anty
2 lat temu

Takiego gnoja to bierze się do szpitala bo z wypadku a trzeźwego nieboraka wozi się karetką od szpitala do szpitala aż do trzech testów i aż nie zdechnie. Dobrze że osoby trzecie nie ucierpiały, bo takiego idioty nie jest mi szkoda. Dla zabójców jest inne miejsce. +

Marcin osw
2 lat temu

Z kad ci ludzie się biorą niech mocno prawo zmienia bo inaczej to nic się nie zmieni

NIEZGODNY
2 lat temu

W takich przypadkach, kiedy kierowca jest pod wpływem alkoholu ,narkotyków,dopalaczy itp powinien być postawiony zarzut usiłowania zabójstwa !

19
0
Napisz co o tym sądziszx